"Будівельник" здобув несподівано важку перемогу над аутсайдером Суперліги Windrose

3,1 т.
'Будівельник' здобув несподівано важку перемогу над аутсайдером Суперліги Windrose

Столичний "Будівельник" зіткнувся з несподіваними проблемами в грі з "Тернополем" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Підопічні Ігорса Міглієнкса лише в овертаймі зуміли зломити опір останньої команди першості – 92:90.

Поєдинок розпочався досить непрогнозовано: "Будівельник" не просто не зміг захопити ініціативу, але й регулярно пропускав м'ячі в свою корзину. Киянам усе ж вдалося зупинити стартову активність гостей і завершити першу чверть з показником "+5".

Однак розвинути успіх "будівельникам" не вдалося. Гості нівелювали відставання і знову почали вириватися вперед на два-три очки.

Після великої перерви команди продовжили своєрідне перетягування каната. В середині чверті суперники синхронно досягли гросмейстерської позначки у 50 очок.

На вирішальний період "Будівельник" вийшов із перевагою в шість пунктів. Чверть розпочалася з ривка гостей 0:4, на що столичний колектив моментально відповів, забивши п'ять очок поспіль. Здавалося, цей момент зіграв на руку команді Міглієнкса, яка доведе гру до підсумкової перемоги, але гості здійснили неймовірний камбек і перевели гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці більш вдалими були господарі, які поповнили скарбничку двома очками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА, обігравши на виїзді ізраїльського "Хапоеля".