Перемога "Тернополя" з ривком 16:0, тріумф "Київ-Баскета": результати Суперліги Паріматч 19 березня

5,2 т.
Перемога 'Тернополя' з ривком 16:0, тріумф 'Київ-Баскета': результати Суперліги Паріматч 19 березня

Южненський "Хімік" і БК "Тернопіль" влаштували справжнє шоу в черговому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команди, які ведуть боротьбу за четверте місце в турнірній таблиці, подарували глядачам справжню зарубу в Тернополі, переможцями з якої вийшли господарі – 89:74.

З перших хвилин на майданчику встановилися гойдалки в рахунку. Суперники по черзі виходили вперед, при цьому не даючи один одному відірватися більш ніж на три очки. Однак у середині другої чверті господарям паркету вдалося зробити ривок 10:2 і змусити "хіміків" нервувати.

Після великої перерви "Тернопіль" продовжував утримувати команду з Южного на дистанції. В середині третьої 10-хвилинки суперники обмінялися низкою результативних атак. А на старті вирішального періоду господарі шокували опонента неймовірним ривком 16:0, який і вирішив долю зустрічі.

"Тернопіль" – "Хімік" – 89:74 (22:20, 20:15, 22:24, 25:15)

В іншому матчі п'ятниці "Київ-Баскет" не без проблем вдома впорався з "Одесою". Команда Айнарса Багатскіса зуміла здобути перемогу – 85:71.

"Київ-Баскет" добув чергову перемогу.

Гра почалася важко для лідера першості. Кияни спробували зі старту захопити ініціативу, але одесити несподівано чинили опір. Максимум, чого досягли столичні баскетболісти, переваги у чотири пункти.

У другому періоді господарям усе ж вдалося наростити відрив у рахунку, який сягнув 11 очок. "Одеса" відразу скоротила відставання до "-4", але не змогла дотиснути опонента, дозволивши йому знову оформити двозначну перевагу.

Після великої перерви "Київ-Баскет" вдалося відбитися від спроб гостей повернутися в гру й у вирішальній 10-хвилинці закріпити свій успіх.

"Київ-Баскет" – "Одеса" – 85:71 (20:18, 25:18, 17:14, 23:21)

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Суперлізі Паріматч "Дніпро" здобув упевнену перемогу над "Черкаськими Мавпами".