"Миколаїв" в овертаймі переміг "Тернопіль" у Суперлізі Windrose

3 хвилини
9,7 т.
'Миколаїв' переміг 'Тернопіль'

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 3 лютого, було зіграно єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. БК "Миколаїв" із рахунком 74:72 вдома обіграв БК "Тернопіль".

На початку гри в обох команд була проблема з реалізацією, щоправда, гості швидше налагодили цей компонент. Перед першою перервою Тернопіль мав комфортну перевагу в 10 очок. Далі гості відірвалися від суперника до 15 очок, але Миколаєву вдалося вирівняти гру і дещо скоротити відставання, втім гості відреагували і також вдало проводили свої атаки. Виділялися Туре Мюррі та Максим Луценко. Проте Миколаїв зумів відігратися і наблизитись до суперника до 6 очок.

Після перерви господарі заграли краще, а Тернопіль дозволив супернику відігратися і зрівняти рахунок, проте відразу ж зреагував і за невеликий відрізок набрав 11 очок поспіль, проти жодного у господарів. Напруженою і цікавою вийшла остання чверть, де Миколаєву знову вдалося відігратися. У Тернополя дуже старались Мюррі та Лакі Джонс, проте свої герої знайшлись у господарів — це Трой Барніс та Матей Радуніч. Під кінець матчу Миколаїв уперше у матчі зумів вийти вперед. Гарячою вийшла кінцівка зустрічі. Миколаїв мав перевагу в три очки, але за 6 секунд до завершення Домінікас Домаркас перевів матч в овертайм влучним триочковим кидком.

Миколаїв – Тернопіль

В овертаймі гра була рівною до останніх хвилин. Здавалося корабелам вдалось вирвати перемогу на останній хвилині завдяки влучним кидкам Барніса, Радуніча та Моріса Кріка, проте два триочкові від Тернополя повернули інтригу у матч за декілька секунд до завершення. Та все ж, корабели змогли втримати переможний рахунок. Миколаїв уперше обіграв Тернопіль у цьому сезоні.

Наступний матч Миколаїв зіграє проти Одеси 10 лютого на виїзді. Тернопіль також проведе виїзний матч із Кривбасом 5 лютого.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат:

Миколаїв – Тернопіль 74:72 ОТ (11:21, 14:10, 18:19, 20:13, 11:9)

Миколаїв: Барніс (19 + 11 підбирань), Трістін (1), Кожемякін (2), Радуніч (11 + 9 підбирань), Крік (21), Херст (10), Хохоник (0), Онуфрієв (4 + 7 підбирань), Дубоненко (0), Тіщенко (6)

Тернопіль: Джонс (10), Фурстингер (3 + 10 підбирань), Домаркас (9), Сандул (6), Мюррі (24), Бояркін (6), Луценко (14), Дашич (0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Черкаські Мавпи" з рахунком 82:78 вдома обіграли БК "Одеса".