Поразка "Дніпра", перемога "Прометея" в битві лідерів: результати Суперліги Windrose 24 жовтня

7,6 т.
Поразка 'Дніпра', перемога 'Прометея' в битві лідерів: результати Суперліги Windrose 24 жовтня

БК "Дніпро" зазнав другої поразки поспіль у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Команда Дмитра Болдаєва сенсаційно поступилася на виїзді новачку елітного баскетбольного дивізіону країни "Кривбасу" – 82:71.

Після осічки в Миколаєві дніпряни мали намір повернути боржок своїм фанатам. Однак у Кривому Розі у гостей із перших секунд усе пішло не за планом. Уже в середині першої чверті "синьо-біло-блакитні" мали двозначне відставання в рахунку.

У другому періоді домінування криворіжців тривало. "Дніпро" раз по раз пропускав результативні атаки і до великої перерви мав у своєму пасиві "-18" в рахунку.

Після великої перерви гостям вдалося дещо вирівняти гру. Однак "Кривбас" відповідав своїми успішними діями і не давав дніпрянам скоротити відставання.

На вирішальну 10-хвилинку господарі вийшли з перевагою в 17 пунктів. Дніпрянам вдалося відіграти сім очок, але розвинути свій успіх далі не змогли.

"Кривбас" – "Дніпро" – 82:71 (31:22, 19:10, 17:18, 15:21)

У центральному матчі ігрового дня лідер першості "Прометей" на виїзді впевнено розібрався зі своїм найближчим переслідувачем "Хіміком". Команда Ронена Ґінзбурга була сильнішою в Южному – 64:92.

"Прометей" розправився з "Хіміком".

Команда із Слобожанського дуже впевнено розпочала поєдинок. З перших секунд гравці "Прометея" захопили ініціативу і нав'язали супернику свою гру.

Уже в першій чверті різниця в рахунку досягла двозначної позначки, а до великої перерви перевага гостей сягнула 27 пунктів. Відмінно себе проявляв захисник Ілля Сидоров, який у підсумку набрав 20 очок.

Тренер "хіміків" Віталій Степановський спробував внести зміни в гру своїх підопічних. Господарі зуміли вирівняти хід матчу, але підібратися близько до опонента не могли. Ба більше, "Прометей" збільшив відрив до 30 пунктів.

Четверта 10-хвилинка перетворилася на формальність. Баскетболісти зі Слобожанського спокійно довели гру до підсумкової перемоги.

"Хімік" – "Прометей" – 64:92 (11:24, 12:26, 16:17, 25:25)

У двох інших матчах "Одеса" вдома переграла "Запоріжжя", "Соколи" з Харкова на виїзді були сильнішими "Миколаєва".

"Одеса" – "Запоріжжя" – 68:67 (17:24, 11:13, 23:21, 17:9)

"Миколаїв" – "Харківські Соколи" – 71:82 (19:23, 15:22, 23:23, 14:14)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Київ-Баскет" обіграв "Будівельник" у першому столичному дербі сезону Суперліги Windrose.