"Київ-Баскет" виграв столичне дербі Суперліги Windrose: результати 23 жовтня

6,0 т.
'Київ-Баскет' виграв столичне дербі Суперліги Windrose: результати 23 жовтня

Столичні "Київ-Баскет" і "Будівельник" видали розкішну гру в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліга Windrose. Перше дербі команд у новому сезоні завершилося на користь КБ – 70:75.

Стартовий відрізок поєдинку видався рівним. Баскетболісти не давали один одному відірватися в рахунку, проте потім "Київ-Баскет" досяг переваги в сім очок. Втім "будівельники" відразу відповіли своїми результативними атаками і не дали суперникові розвинути успіх.

Другий період пройшов під диктовку "бджіл". Підопічні Айнарса Багатскіса пішли у відрив на дев'ять пунктів і завершили першу половину гри на свою користь.

У великій перерві тренер "Будівельника" Ігорс Міглінієкс спробував внести корективи в гру своїх підопічних. На старті третьої чверті вони не спрацювали, проте потім "будівельники" стали поступово скорочувати відставання в рахунку і в середині періоду зробили його 43:43.

На вирішальну 10-хвилинку команди вийшли з перевагою гравців Багатскіса у п'ять пунктів. "Будівельник" досить швидко максимально наблизився до суперників, який взявся захищати свою фору. Трохи більше ніж за дві хвилини до сирени "бджоли" досягли позначки у "+8". У підсумку перемога дісталася саме їм.

"Будівельник" – "Київ-Баскет" – 70:75 (15:17, 13:16, 19:19, 23:23)

В іншому матчі ігрового дня "Черкаські Мавпи" на своєму майданчику поступилися "Тернополю". Команда Максима Міхельсона поступилася – 55:57.

"Мавпи" і "Тернопіль" влаштували Заруба.

Поєдинок вийшов дуже інтригуючим і цікавим для вболівальників. Господарі почали більш вдало і до середини першого періоду вирвалися вперед на шість пунктів. Підопічні Дмитра Забірченко дуже швидко відреагували на спурт суперника, зумівши нівелювати відставання.

Після цього на паркеті стали домінувати гості. Тернополяни почали поступово збільшувати відрив в рахунку і першу половину завершили з "+8".

Велика перерва пішла на користь "Мавпам", яким в середині вдалося зрівняти рахунок. Втім, після цього гості знову почали нарощувати фору. В результаті у вирішальній 10-хвилинці вони зуміли втримати перевагу і оформити перемогу.

"Черкаські Мавпи" – "Тернопіль" – 55:57 (12:15, 10:15 21:16 12:11

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Дніпро" зазнав сенсаційної поразки від "Миколаєва" в Суперлізі Windrose.