БК "Дніпро" здобув непросту перемогу в Суперлізі Windrose

5,6 т.
Суперліга WIndrose

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 5 жовтня, відбувся єдиний поєдинок у Суперлізі Windrose. БК "Дніпро" на своєму майданчику в непростому матчі здолав БК "Запоріжжя" 96:90.

Команди провели результативну та рівну першу чверть, яку завершили внічию — 25:25. Ключовим у першій половині став ривок господарів, які знайшли резерви задля того, щоб зіграти в нападі ще ефективніше. Команда Станіслава Овдеєнка до цього була не готова і, пропустивши 31 бал за чверть, відпустила Дніпро на 10 очок за підсумком першої половини.

На третю чверть гості вийшли у бойовому настрої: Запоріжжя оформив ривок 13:2, повернувся в гру і навіть вийшов уперед. Гості тримали у напрузі підопічних Дмитра Болдаєва до старту четвертої чверті, коли Дніпро оформив вирішальний ривок. У Запоріжжя, в складі якого хороший матч провело тріо Джошеф, Максвелл та Френсіс, банально не вистачило сил на вирішальну частину матчу.

Дніпро переміг Запоріжжя

Більш широка та якісна ротація Дніпра закрила всі питання наприкінці гри, яку господарі не віддали — Дніпро повернув собі двозначну перевагу та дотиснув Запоріжжя. Господарі за підсумком матчу мали перевагу за всіма ключовими статистичними показниками та реалізували солідні 50% триочкових. Запоріжжя результативно зіграв у фарбі та, використавши помилки суперника в клатчі, знову наблизився до господарів, але резервів для перемоги у команди Овдеєнка в цьому матчі не вистачило — 96:90 на користь Дніпра.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

5 жовтня

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Запоріжжя 96:90 (25:25, 31:21, 18:24, 22:20)

Дніпро: Санон 17, Павлов 15 + 4 підбирання, Шундель 13, Бобров 12 + 6 підбирань, Купер 4 + 13 передач + 6 підбирань — старт, Вон 19, Кравцов 7, Тимофеєнко 5 + 5 підбирань, Зотов 4 + 6 передач, Крутоус 0

Запоріжжя: Джозеф 25 + 7 підбирань + 7 передач, Френсіс 16 + 4 передачі, Мальчевський 15, Сізов 11 + 4 передачі, Удрас 5 + 4 передачі — старт, Максвелл 13 + 7 підбирань, Міхєєв 3, Морозов 2, Тітов 0

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, у неділю, 3 жовтня, "Харківські Соколи" у себе на майданчику обіграли БК "Запоріжжя" 78:54, БК "Кривбас" у додатковій п'ятихвилинці здобув перемогу над "Київ-Баскетом" 88:85, а "Тернопіль" в напруженому трилері здолав "Миколаїв" 87:82.