"Кривбас" в овертаймі переміг "Київ-Баскет": результати Суперліги Windrose 3 жовтня

4 хвилини
6,4 т.
Суперліга Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 3 жовтня, грають чергові три матчі в Суперлізі Windrose. У першій зустрічі дня "Харківські Соколи" у себе на майданчику обіграли БК "Запоріжжя" 78:54, в другій БК "Кривбас" в додатковій п'ятихвилинці здобув перемогу над "Київ-Баскетом" 88:85, а "Тернопіль" в напруженому трилері здолав "Миколаїв" 87:82

Соколи перемогли Запоріжжя

Соколи краще стартували та впевнено виграли першу половину, скориставшись невдалою грою суперника в дебюті матчу. Команда гостей до великої перерви реалізувала лише 26% кидків із гри та припустилася 15 втрат. За таких показників претендувати на лідерство команді Станіслава Овдєєнка було просто неможливо. Соколи зіграли обережніше та використали свої можливості, пішовши на велику перерву за максимальних 16 очок переваги.

Харків’яни результативніше зіграли у трисекундній та у швидкому нападі, отримали більш солідну підтримку від гравців лави запасних, а тандем Граф – Зечевіч ще до великої перерви набрав 20 очок.

Виправити становище у другій частині матчу Запоріжжю не вдалося. Команда Овдєєнка продовжувала припускатися великої кількості втрат та атакувати з низьким відсотком реалізації. Соколи, навпаки, ще трохи додали і під час 4 чверті перевага господарів сягнула рекордних 27 очок. Питання про переможця матчу було знято задовго до фінальної сирени.

Харківські Соколи впевнено перемогли Запоріжжя, здобувши свою першу перемогу в сезоні – 78:54. Запоріжці програли свій другий матч поспіль на старті регулярного чемпіонату і поки що залишаються без перемог.

Харківські Соколи – Запоріжжя 78:54 (22:10, 17:15, 20:15, 19:14)

Соколи: Девіс 14 + 5 підбирань, Зечевіч 13 + 4 підбирання + 3 перехоплення + 2 блок-шота – 3 втрати, Граф 9 + 6 передач + 5 підбирань, Шевченко 3, Глєбов 2 + 4 підбирання + 4 передачі – старт, Сімонс 14, Магоні 12 + 3 передачі, Нємцу 7, Буренко 2, Нікітін 2, Чугунов 0.

Запоріжжя: Френсіс 17 + 4 підбирання – 4 втрати, Сізов 10 + 5 підбирань – 5 втрат, Удрас 6 + 10 підбирань, Джозеф 4 + 4 передачі, Мальчевський 2 – старт, Міхєєв 8 + 3 підбирання, Морозов 4, Максвелл 3, Тітов 0, Рагімов 0, Соколенко 0.

Кривбас – Київ-Баскет

Підопічні Артема Сліпенчука здобули другу поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті. Причому, новачок Суперліги вдруге досягнув позитивного для себе результату в овертаймі, завдавши Київ-Баскету першої поразки у цьому сезоні.

Перша половина гри пройшла в абсолютно рівній боротьбі. Київ-Баскет з мінімальною перевагою виграв стартову чверть, однак наступна залишилася вже за господарями, які пішли на велику перерву із гандикапом лише в 1 пункт.

Втім, третій ігровий відрізок підопічні Артема Сліпенчука повністю провалили, дозволивши Київ-Баскету перед заключною чвертю відірватися аж на 14 очок.

Здавалося, що наздогнати "бджіл" господарям вже не вдасться, але вони спромоглися на неймовірний камбек та перевели гру в овертайм.

У додатковій 5-хвилинці Кривбас зумів довести справу до перемоги. Як результат – 88:85.

Найбільший вклад у перемогу Кривбаса зробив Закарі Коупленд, який набрав рекордні у цьому сезоні 46 очок.

У наступному поєдинку, який відбудеться 7 жовтня, Кривбас на виїзді зустрінеться із Одесою. Натомість Київ-Баскет 8 жовтня зіграє із Харківськими Соколами.

Кривбас – Київ-Баскет 88:85 (18:19 21:19 9:24, 26:12, 14:11)

Кривбас: Коренюк 16 + 7 підбирань, Коупленд 46, Артамонов 2 + 7 передач, Попович 7, Полайт Дж 4 + 11 підбирань – старт, Бондарчук 0, Старцев 0, Фролов 0, Латкович 7 + 9 підбирань, Мотлі 6.

Київ-Баскет: Томсон 15 + 6 підбирань, Вудсон 16 + 5 підбирань, Войналович 7, Вашингтон 3, Скапінцев 4 – старт, Кеффі 7 + 5 передач, Гаррет Дж 12 + 8 підбирань, Анікієнко11 + 6 підбирань, Тиртишник 0, Ковальов 10.

МБК Миколаїв - Тернопіль

МБК Миколаїв приймав Тернопіль у заключному матчі 2-го ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Вже на старті гри стало зрозуміло, що це буде гра ривків. Гості вже в дебюті матчу повели 12:0, але господарі відповіли вдалим відрізком 19:4 та виграли першу чверть. Як виявилось, це був перший і останній момент матчу, коли корабели лідирували у рахунку. Вже зі старту другої 10-хвилинки тернополяни почали втікати від суперника і продовжували втечу до старту 4-й чверті, коли перевага команди Дмитра Забірченка сягнула максимальних у цьому матчі 25 очок.

Здавалося, що інтрига в цій грі вмерла, але у Миколаєва знайшлися сили не тільки повернутися в гру, а й навіть претендувати на перемогу. Тернопіль відверто втратив концентрацію та припустився великої кількості втрат у четвертій чверті. Команда Дмитра Забірченка зупинилася у нападі і стала дозволяти занадто багато супернику, який результативно використовував помилки суперника. Миколаєву вдалося майже неможливе: команда Арніса Вецвагарса з боєм відіграла 23 очки, скоротивши відставання до 2 балів… Але довести камбек до переможного завершення корабели не змогли.

Тернопіль встояв і в наднапруженому клатчі втримав переможний результат — 87:82. Команда Дмитра Забірченка перемогла вперше в сезоні та завдала другої поспіль поразки Миколаєву.

Американський легіонер Тернополя Дейон Гріффін до 20 очок додав 7 підбирань та 4 передачі, а його рейтинг ефективності становив 22 бали.

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 жовтня київський "Будівельник" переміг "Хімік" 76:72, а "Черкаські Мавпи" на своєму майданчику поступилися БК "Одеса" 81:86.