Перемога "Прометея" та поразка "Хіміка": результати Суперліги Windrose 5 грудня

4 хвилини
4,7 т.
Хімік програв Запоріжжю

У чемпіонаті України з баскетболу у неділю, 5 грудня, відбулися чергові поєдинки групового етапу у Суперлізі Windrose. У "Запоріжжі" місцевий однойменний клуб поступився южненському "Хіміку" (79:87). Другий матч між "Прометеєм" та БК "Одеса" завершився з рахунком 101:75.

Битва Запоріжжя та Хіміка відкривала ігрову програму неділі, 5 грудня. Від цього протистояння очікувалася рівна битва, оскільки обидві команди демонструють приблизно рівну гру в останніх матчах, та й посідали сусідні позиції у турнірній таблиці.

Запоріжжя — Хімік

Гра тільки підтвердила очікування – рівна перша половина. 24:24 після першої чверті та 45:41 після другої. Невелику перевагу в рахунку Запоріжжя отримали за рахунок кращої реалізації штрафних (решта кидкових показників була майже рівними) і тому, що зуміли відзахищатись в останній атаці южненців.

Утім, рівна гра продовжилася надалі – жодній команді не вдавалося відірватися більше ніж на 7 очок, а останню чверть вони розпочали за рахунку 62:63 на користь Хіміка.

А там, імовірно, почало позначатись, що Запоріжжя напередодні відіграло овертайм із Запоріжжям, тому що чим ближче до кінця, тим гірша ставала у Запоріжжя реалізація. Це дозволило Хіміку відірватись в рахунку і перемогти.

Далі Запоріжжя на виїзді зіграє з Черкаськими Мавпами 9 грудня, а Хімік у той же день зіграє в Миколаєві.

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя — Хімік 79:87 (24:24, 21:17, 17:22, 17:24)

Запоріжжя: Максвелл 11 + 7 підбирань, Мальчевський 14 + 9 підбирань, Тітов 3, Френсіс 19, Сізов 7 – старт; Джозеф 19 + 6 передач, Удрас 6 + 7 підбирань, Соколенко 0, Морозов 0

Хімік: Спенсер 26, Джонс 15 + 7 підбирань, Ковляр 10, Рябчук 6, Антіпов 0 – старт; Едвін 16, Морріс 9, Козак 2, Мироненко 3

Прометей — Одеса

Чемпіон України Прометей приймав Одесу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Лідери сезону відірвалися від суперника ще у першій половині. До великої перерви команді Ронена Гінзбурга мала перевагу абсолютно за всім статистичними показнимками. Прометей провів дві результативні чверті і набравши 57 очок за половину, отримав 23 очки переваги.

Найкращий відрізок матчу гості провели в третій чверті, яку змогли виграти 27:21, але під час заключної десятихвилинки гості повернули собі більш комфортну перевагу, яка сягала максимальних 28 очок.

Що важливо перед матчем Ліги чемпіонів проти Динамо, Ронен Гінзбург зіграв широкою ротацією: жодень гравець не отримав більше 27 хвилин ігрового часу, і відразу 6 баскетболістів Прометея набрали 10 і більше очок. Прометей домінував на підбиранні та в трисекундній, краще рухав м’яч та регулярно отримував легкі очки у швидкому нападі.

Одеса, яка лідирувала лише на старті гри, не змогла створити проблеми для лідера чемпіоната на 40-хвилинній дистанції. Прометей вдруге в сезоні здолав одеситів, вигравши матч із рахунком 101:75.

Прометей 8 грудня в Запоріжжі зіграє матч Ліги чемпіонів проти Динамо Сассарі, після чого 11 грудня на виїзді зіграє проти Черкаських Мавп. Одеса в наступному матчі 9 грудня зіграє на виїзді проти Кривбаса.

Прометей — Одеса 101:75 (25:19, 32:15, 21:27, 23:14)

Прометей: Кеннеді 16 + 9 підбирань + 6 передач, Харрісон 12, Сидоров 12 + 6 підбирань + 5 передач, Еванс 11, Петров 8 — старт, Доу 15 + 5 передач + 3 підбирання, Білан 15 + 9 підбирань, Лукашов 3 + 4 підбирання + 3 передачі, Беліков 2

Одеса: Келлісон 22 + 5 передач + 4 підбирання, Агафонов 16 + 6 передач + 5 підбирань, Фіцпатрік 14, Лейманіс 9, Носков 4 — старт, Новіков 5, Блаус 5, Гутман 0, Шортский 0, Ткачук 0, Марченко 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Київ-Баскет" переміг у дербі "Будівельник" (91:84). Гра "Тернопіль" – "Черкаські Мавпи" завершилася з рахунком 90:96.