"Київ-Баскет" виграв битву лідерів Суперліги Паріматч: результати 5 березня

6,3 т.
Суперліга

Столичний "Київ-Баскет" переміг "Прометей" у битві лідерів Суперліги Паріматч. На майданчику Палацу спорту "Венето" команда Айнарса Багатскіса була переконливішою за суперника – 72:61.

Гра виправдала очікування вболівальників своєю напруженістю. Команди підтвердили статус фаворитів сезону, видавши баскетбол високого рівня. Старт зустрічі залишився за господарями, які дуже здорово діяли на своєму щиті і з першої чверті почали тримати опонента на дистанції в 5-6 очок.

У другому періоді кияни підвищили темп гри, що вилилося в ривок 13:4. Відмінно себе проявляв Сергій Павлов, який у підсумку набрав 14 очок.

Цей момент став фундаментом майбутнього успіху киян. Після великої перерви "Київ-Баскет" продовжував тримати ініціативу у своїх руках. Проте, гостям вдалося скоротити відставання в рахунку до семи очок, але столичний колектив блискавично повернув собі двозначну перевагу.

В останньому періоді господарі не дали супернику шансу повернутися в гру і втримали перемогу.

"Київ-Баскет" – "Прометей" – 72:61 (23:17, 17:11, 14:11, 18:22)

В іншій грі БК "Тернопіль" здобув перемогу над "Запоріжжям". Підопічні Дмитра Забірченка були сильнішими на своєму майданчику – 86:79.

"Тернопіль" втретє в сезоні обіграв "Запоріжжя".

Поєдинок подарував уболівальникам яскравий і результативний баскетбол. Із перших хвилин гості шокували суперника ривком 11:0. Цей момент змусив наставника "Тернополя" взяти тайм-аут, щоб привести своїх підопічних до тями.

Внесені корективи допомогли Забірченку стабілізувати гру його команди, і вже до кінця першого періоду господарям вдалося зрівнятися в рахунку. А в другій чверті "Тернопіль" розпочав ще більш щільно насідати на захист запорожців, що призвело до 10-очкової переваги.

Після великої перерви тернополяни продовжили зберігати свій відрив. Гості прийшли до тями до кінця третього періоду. Підопічним Валерія Плеханова вдалося скоротити відставання до двох пунктів, однак одразу отримали в свою корзину 10 очок поспіль.

У підсумку "Тернопіль" зумів без особливих проблем довести поєдинок до третьої в сезоні перемогу над "Запоріжжям".

"Тернопіль" – "Запоріжжя" – 86:79 (21:20, 26:16, 21:22, 18:21)

"Дніпро" і "Хімік" видали видовищний матч.

Чинний чемпіон країни "Дніпро" та южненський "Хімік" зі свого боку видали розкішний поєдинок. Команди влаштували неймовірні гойдалки на майданчику КСК "Шинник" у Дніпрі. У підсумку перемогу святкували господарі – 85:83.

Перший період вийшов рваним. Суперники не давали один одному йти у відрив. Перший період завершився на користь господарів 21:19. Після перерви "синьо-біло-блакитні" втратили перевагу, але дуже швидко видали вражальний ривок 14:2.

Однак друга половина зустрічі почалася з камбеку "хіміків". Завдяки шикарній грі в підіграванні Віталія Зотова (10 передач за матч) команда з Южного не тільки зрівняла рахунок, а й вийшли вперед.

Доля зустрічі вирішувалася в останній 10-хвилинці. На її старті "Дніпру" вдалося досягти переваги в сім пунктів. Здавалося, це допоможе господарям спокійно довести гру до перемоги, але команда Віталія Степановського знову повернулася в матч, добившись різниці "+2".

"Дніпро" – "Хімік" – 85:83 (21:19, 24:19, 22:26, 18:19)

Все вирішили точні кидки Іссуфа Санона та його блокшот в останній атаці суперника.

У заключному матчі ігрового дня "Харківські Соколи" у другому овертаймі дотиснули "Одесу" – 110:103.

"Харківські Соколи" – "Одеса" – 110:103 ОТ2 (25:22, 22:29, 20:24, 23:15, 7:7, 13:6)

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Будівельник" здобув упевнену перемогу в Суперлізі Паріматч.