Стартував новий сезон чемпіонату України з баскетболу: результати Суперліги Favbet 3 жовтня

2,3 т.

Баскетбольний клуб "Запоріжжя" здобув переконливу перемогу в матчі-відкритті нового сезону чемпіонату України. Команда тренера Валерія Плеханова у баблі в Києві здолала новачка Суперліги Favbet "Кривбас" – 83:61.

Відео дня

Номінальні господарі гри одразу окреслили статус її фаворита. Вже в першій чверті запорожці швидко здобули двозначну перевагу в рахунку, нав'язавши супернику швидкий та результативний баскетбол. Фактично з перших хвилин поєдинку в уболівальників не було сумнівів у підсумковому результаті.

Підопічні Плеханова продовжували тримати суперника на дистанції, а після великої перерви зробили новий ривок, досягнувши показника +30 на табло до середини третього періоду.

"Кривбас" під керівництвом свого наставника Сергія Корабльова намагався протистояти досвідченішому супернику. У результаті номінальні гості зуміли залишити за собою завершальну чверть, проте на загальний результат це не вплинуло.

Відзначимо приголомшливу гру "Запоріжжя" з дальньої дистанції. Баскетболісти команди забили 12 із 26 ударів з-за дуги, що багато в чому дозволило їм відсвяткувати успіх.

Суперліга Favbet

Регулярний чемпіонат

"Запоріжжя" – "Кривбас" – 83:61 (28:18, 21:9, 20:14, 14:20)

В іншому матчі ігрового дня господарі баблу з "Будівельника" поступилися гостям із Дніпра.

"Будівельник" – "Дніпро" – 66:72 (15:17, 21:20, 15:22, 15:13) / ЗВІТ

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!