"Будівельник" програв "Дніпру" на старті Суперліги Favbet

1,5 т.
Будівельник Дніпро

Чинний чемпіон України 11-разовий володар титулу київський "Будівельник" програв "Дніпру" у центральному поєдинку стартового ігрового дня чемпіонату країни з баскетболу у Суперлізі Favbet. Матч у столиці завершився з рахунком 66:72.

Команди провели рівну першу половину. Будівельник мав невеличку перевагу на щитах, Дніпро краще атакував з дистанції, забивши 4/10 триочкових за половину.

У чемпіонів ще до великої перерви 14 очок до активу записав розігруючий Павло Буренко, у Дніпра, реалізувавши два триочкових, 10 балів за дві чверті набрав Максим Закурдаєв. На велику перерву команди пішли за +1 для Дніпра.

Дніпру вдалося зробити ривок у третій чверті, яку команда Володимира Коваля виграла з рахунком 22:15 та отримала 8 очок переваги перед заключною десятихвилинкою. Саме третя чверть стала в цьому матчі вирішальною, а в заключній десятихвилинці дніпряни втримали здобуту перевагу та довели матч до перемоги з рахунком 72:66.

Найкращим в цьому матчі став капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко, який потужно зіграв після великої перерви і, вийшовши в цій грі з лави, набрав 18 очок, зробив 9 підбирань та 2 перехоплення (РЕ 21).

В наступному матчі Дніпро 4 жовтня зіграє в столиці проти Запоріжжя, а Будівельник 5 жовтня вдома протистоятиме новачку сезона Кривбасу.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxx

Будівельник — Дніпро  66:72 (15:17, 21:20, 15:22, 15:13)

Нагадаємо, що регулярний чемпіонат пройде в три кола - кожна команда зіграє по 30 ігор, всього буде зіграно 165 матчів. Після завершення регулярного чемпіонату буде проведено плей-офф для визначення чемпіона Суперліги Favbet.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!