Словенія - Україна: найкращі моменти матчу кваліфікації КС із баскетболу

6,6 т.

Національна команда України з баскетболу в заключному турі кваліфікації Кубка світу-2019 програла Словенії. Зустріч у Любляні завершилася в овертаймі перемогою чемпіонів Європи 85:84.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відеоогляд цього поєдинку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з баскетболу посіла підсумкове п'яте місце в групі I у кваліфікації Кубка світу-2019. Наша команда здобула 5 перемог у 12 матчах, не пробившись до фінальної частини турніру.

Україна у відборі Кубка світу з баскетболу: підсумкове становище

У другому етапі "синьо-жовті" в неймовірному поєдинку в київському Палаці спорту обіграли одну з найсильніших команд планети - Іспанію, а потім не без допомоги суддів поступилися Чорногорії на виїзді.

Надалі наша команда в Запоріжжі розгромила діючих чемпіонів Європи Словенію і прикро поступилися в Києві команді Чорногорії.

У заключному турі другого етапу кваліфікації підопічні Євгена Мурзіна в овертаймі драматично програли словенцям.