Сенсація туру: результати Суперліги Парі-Матч 21-го січня

9,0 т.
Суперліга Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу в недiлю, 21 січня, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. Найцікавішим виявився поєдинок у Южному, де віце-чемпіон України сенсаційно програв останній команді в першості - 82:93.

"Хімік" з самого початку дав "Запоріжжю" розігратися в першій половині, відпустивши гостей у відрив на 7-9 очок. Героєм відрізка для "зелено-білих" став Євген Ворник, що потрапив чотири триочкових з семи. Запорожці повели в рахунку і за кілька хвилин до великої перерви навіть мали 14 очок переваги - вони досить непогано контролювали підбір і потрапляли свої кидки.

Южненці надумали відповідати на ривок гостей тільки під кінець третьої чверті. Остін Еріанс був стабільний майже весь матч, а ось Колтер і Петрова пробило трохи пізніше. Скоротивши різницю до семи очок, "Хіміку" вдалося піти на останню перерву за все з чотирма очками гандикапу - неймовірний м'яч з сиреною потрапив Деррік Колтер.

Втім, перемагати южненці сьогодні не особливо збиралися. Інакше як пояснити ряд промахів з-під кільця в 100%-них ситуаціях та іншу розхлябаність? "Запоріжжя" продовжувало бомбити видали, і зусиллями Кондракова, Ворника і Кожем'якіна, таки відстояло перемогу. У потрібний момент запорожці потрапили видали, два найважливіших кидка з-під кільця забив Антон Буц, а остаточно гру закрив неспортивний фол Сидорова на Ткачук - Ернесто не забив обидва штрафних, але Ворник потрапив триочковий в подальшому володінні.

Читайте: Лідер драматично здолав чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 20 січня

У другому поєдинку дня "БІПА" розгромила "Миколаїв" - 98:78.

Після цілком рівної першої половини, "корабелам" вдалося захопити лідерство в третій десятихвилинці і навіть зробити ривок. "БІПА" до того моменту вже втратила Олександра Бєлікова (форвард пошкодив руку) і ніяк не могла знайти відповідей на не зовсім традиційне напад гостей.

За хвилину до кінця четвертої чверті "корабели" вели з двозначним рахунком і навряд чи могли припустити, що в четвертій десятихвилинці їх чекає справжнє пекло. А він трапився. Серія дальніх кидків від Олександра Прокопенка дозволила "БІПе" зрівняти рахунок, а потім, буквально за дві хвилини, одесити самі спорудили двозначний відрив - постаралися і Артамонов, і Луценко, і бігмени.

"Миколаїв" удару не витримав. "Корабели" просто зупинилися в останні чотири хвилини і дали одеситам здобути перемогу з різницею в 20 очок, що нагадало про осінню грі цих же команд в Одесі, пройшла за схожим сценарієм.

Елітне баскетбольне першість України бере перерву до 1 лютого, коли "Запоріжжя" буде битися з "Політехніком", а "Миколаїв" прийме "Дніпро".

Нагадаємо, що кількома днями раніше "Мавпи" в чудовому стилі обіграли лідера Суперліги Парі-Матч.