Лідер драматично здолав чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 20 січня

7,3 т.
Будівельник Дніпро

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 20 січня, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. У центральному поєдинку київський "Будівельник" в драматичній боротьбі програв "Дніпру" - 74:81.

Столичні гравці з перших секунд заволоділи ініціативою і по ходу першої чверті змогли довести свою перевагу до 16 пунктів.

Впевнено атакуючи з різних дистанцій і щільно граючи під щитами "Будівельник" в першій половині не дав супернику жодних шансів на перемогу.

Новини "Черкаські Мавпи" здобули вольову перемогу в гостях

Перелом стався після перерви. "Дніпро" організував потужний ривок, 5:17 вирівнявши гру.

Час, що залишився на паркеті йшли "гойдалки", коли то одна, то друга команда виходила на кілька очок вперед, але кінцівка залишилася за гостями, які і святкували успіх.

У другому поєдинку "Черкаські Мавпи" програли харківському "Політехніку". Зустріч регулярного чемпіонату країни завершилася з рахунком 80:85.

Головним творцем успіху став сербський плеймейкер "Політехніка" Вук Йованович, який записав на свій рахунок 34 очка, встановивши особистий рекорд сезону.

Елітне баскетбольне першість України продовжиться в неділю, 21 січня, матчами в Одесі ("БІПА" - "Миколаїв", 14:00) і Южному ("Хімік" - "Запоріжжя", 14:00).

Нагадаємо, що двома днями раніше "Мавпи" в чудовому стилі обіграли лідера Суперліги Парі-Матч.