"Рівне" здобуло впевнену перемогу в Суперлізі Favbet

990
'Рівне' здобуло впевнену перемогу в Суперлізі Favbet

Дебютант Суперліги Favbet БК "Рівне" здобув впевнену перемогу в матчі регулярного чемпіонату, розгромивши у Львові бронзового призера минулого сезону одеську БІПУ з рахунком 86:52.

Всі питання в цьому матчі було вирішено ще до великої перерви, яку рівняни виграли з рахунком 51:13. Команда Михайла Переверзія була сильнішою за суперника за всіма ігровими параметрами і не мала жодних проблем після великої перерви. Рівняни мали значно кращі кидкові показники, перевагу у трисекундній та ефективніше діяли у швидкому баскетболі.

45 очок у "Рівного" набрали гравці лави запасних. Більш того "Рівному" вдалося пограти широкою ротацією, що є позитивним фактором для команди на тлі насиченого ігрового графіку – трьох матчів за три дні.

Найкращим гравцем матчу став Олексій Соловйов, який традиційно вийшовши з лави запасних, набрав 19 очок, зробив 8 підбирань та 2 передачі (РЕ 24). Також варто відзначити дабл-дабл Елайджи Джойнера, у якого 11 очок та 11 передач (РЕ 18).

У наступній грі, у суботу 21 жовтня, "Рівне" протистоятиме чинному чемпіону України "Будівельнику", а БІПА в цей же день зіграє проти "Прикарпаття-Говерли".