Гостьова перемога "Будівельника": результати Суперліги Windrose 20 листопада

5 хвилин
5,6 т.
Будівельник обіграв Хімік

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 20 листопада, відбулися чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. Київський "Будівельник" виграв у гостях у "Хіміка" (77:72), а в Одесі місцевий однойменний клуб був сильнішим за "Черкаські Мавпи" (71:69).

"Хімік" краще провiв першу половину і навіть мали 11 очок переваги до великої перерви, але втримати її не змiг. Хімік додав у другій половині другої чверті, як у захисті, так і в нападі, зумівши зрівняти рахунок перед великою перервою. Потужну першу половину у господарів провів Спенсер, який записав до активу 11 очок. Кияни на старті матчу мали перевагу на підбираннях, але гірший за южненців відсоток реалізації кидків з гри та більше втрат.

Хімік — Будівельник

Господарі змогли вийти вперед на старті другої половини, після чого пропустили черговий ривок Будівельника. Після великої перерви у киян відмінно у нападі працювали гравці задньої лінії — Стоктон та Рендл. Гостям вдалося знову відірватися від суперника — цього разу на 14 очок — але Хімік знайшов чергову відповідь, знову скоротивши відставання і наблизившись впритул до суперника наприкінці гри.

Наздогнати киян южненцям не судилося: 8 очок Рендла за останні півтори хвилини не дозволили Хіміку зробити камбек переможним. Будівельник, зігравши другий матч тижня без Джиана Клавелла, вдруге в сезоні у напруженому протистоянні виявився сильнішим за Хімік — 77:72.

Будівельник 2 грудня на виїзді зіграє проти Тернополя, а Хімік 3 грудня у Слобожанському протистоятиме Прометею.

Хімік — Будівельник 72:77 (18:22, 18:14, 15:26, 21:15)

Хімік: Джонс 12 + 9 підбирань + 4 передачі, Едвін 11 + 4 підбирання + 4 передачі, Антіпов 9 + 6 підбирань, Рябчук 6 + 3 передачі, Козак 1 — старт, Спенсер 16 + 5 передач, Ковляр 6, Мироненко 6, Морріс 5

Будівельник: Стоктон 15 + 4 підбирання + 3 передачі, Близнюк 7 + 8 підбирань, Браун 6, Кобець 5, Гордон 2 + 9 підбирань — старт, Рендл 24 + 5 підбирань, Конєв 11 + 5 підбирань + 2 перехоплення, Апшоу 5 + 5 підбирань, Прокопенко 3, Кондраков 0

Одеса – Черкаські Мавпи

Одеса вдруге в сезоні обіграла Черкаські Мавпи в рамках регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

В першій половині зустрічі Одесу за собою повів капітан Андрій Агафонов, який вигравав більшість підбирань, а також був дуже корисним в чужій трисекундній зоні. Окрім цього, левову частко балів господарі набирали завдяки великій кількості дальніх кидків, відсоток влучання який був на пристойному рівні. У Мавп виділялися Олександр Кольченко та Генрі Дугат. Результативні дії цих гравців дозволяли гостям вести в рахунку протягом більшої частини перших двох чвертей. Хоча, в цілому, гра була рівною, про що і свідчили цифри на табло під час великої перерви – 35:34 на користь команди Максима Міхельсона.

В третій десятихвилинці гра стала більш відкритою. Одеса продовжувала виконувати велику кількість триочкових кидків, в той час як Мавпи намагалися розігрувати комбінації до вірного. Перед вирішальною чвертю рахунок був 56:53 на користь гостей.

На старті фінального відрізку Мавпи зробили ривок 6:0, збільшивши свою перевагу до +9 – максимальний відрив у матчі. В цей момент Одесу в гру повернув Чарльз Келлісон, який організував декілька результативних атак, а допомогли йому Томс Лейманіс (він відновився після травми руки і брав участь у матчі) і Агафонов.

За 1:53 хвилин до сирени господарі майданчика зрівняли рахунок і ми отримали класичне завершення зустрічі – клач. Перемогу Одесі приніс той таки Келлісон, який реалізував два штрафних кидки за 18 секунд до фінальної сирени. Мавпи на результативні дії американського розігруючого відповіді не знайшли.

В турнірній таблиці Одеса піднялась на восьму сходинку. Мавпи залишилися на 12 місці. Рахунок в сезонній серії став 2:0 на користь Одеси.

Одеса 3 грудня зіграє проти Запоріжжя, Черкаські Мавпи 2 грудня в столиці зустрінуться з Київ-Баскетом.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Одеса, СК Динамо

Одеса – Черкаські Мавпи 71:69 (16:17, 18:18, 19:21, 18:13)

Одеса: Андрій Агафонов 13о+13пд, Чарльз Келлісон 12+2, Брайан Фіцпатрік 5+3, Денис Носков 12+6, Кирило Марченко 6+1 – старт; Блаус Лаурис 5+2, Томс Лейманіс 12+3, Ернесто Ткачук 3+1, Роман Новіков 3+1.

Черкаські Мавпи: Олександр Кольченко 17+4, Іван Ткаченко 7+3, Генрі Дугат 16+7, Сергій Скіра 7, Дю’вон Максвелл 3+8 – старт; Айзек Хамільтон 8+3, Сергій Попов 2, Макс Конате 5+4, Сергій Приймак 4, Ігор Сергеєв 0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Прометей" здобув 14-у поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Підопічні Ронена Гінзбурга підтвердили статус лідера першості в домашній зустрічі з "Дніпром", у якій перемогли 102:64