"Прометей" забив 100 "Дніпру", перемога "Київ-Баскета": результати Суперліги Windrose 19 листопада

4,8 т.
'Прометей' забив 100 'Дніпру', перемога 'Київ-Баскета': результати Суперліги Windrose 19 листопада

БК "Прометей" здобув 14-ту поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Підопічні Ронена Ґінзбурґа підтвердили статус лідера першості у домашній зустрічі з "Дніпром", у якій були сильнішими – 102:64.

Стартові хвилини гри пройшли в рівній боротьбі, проте потім господарі паркету почали впевнено захоплювати ініціативу. Буквально за половину першої чверті "Прометей" відірвався на дев'ять очок.

Другий період також пройшов під диктування колективу зі Слобожанського. Гості намагалися не відпустити далеко суперника, однак у підсумку поступилися першій половині з двозначним відставанням.

У великій перерві наставник дніпрян Дмитро Болдаєв вніс корективу у гру своїх підопічних. Цей відразу дало свій ефект: гості видали відрізок 14:4 на свою користь. У цей момент дуже доречним для господарів був точний триочковий розігруючого Лукашова.

Завдяки цьому кидку "Прометей" повернув собі ініціативу та відновив відрив. Вирішальний період господарі провели впевнено, не давши супернику жодного шансу здійснити камбек.

"Прометей" – "Дніпро" – 102:64 (28:19, 27:18, 20:22, 27:5)

У свою чергу "Київ-Баскет" на своєму паркеті переграв новачка дивізіону "Кривбас". Колектив Айнарса Багатскіса не дав засумніватися у своїй перевазі – 81:71.

"Київ-Баскет" спокійно обіграв "Кривбас".

У цій зустрічі лише на перших секундах гостям вдалося досягти мінімальної переваги, після чого столична команда, яка грала на фоні втоми після поєдинку Кубка Європи ФІБА, швидко здобула відрив у "+10".

Криворіжці лише в середині другої чверті змогли скоротити відставання вдвічі, але потім бджоли знову прибрали гру до своїх рук.

Після великої перерви ситуація на паркеті не змінилася: "Київ-Баскет" із мінімальними зусиллями утримував опонента на комфортній відстані в рахунку. Хоч як не намагалися гості повернутися в гру, їм це так і не вдалося.

"Київ-Баскет" – "Кривбас" – 81:71 (24:13, 19:20, 18:17, 20:21)

В іншому матчі п'ятниці "Запоріжжя" на останній секунді вирвало перемогу у "Харківських Соколів".

"Запоріжжя" – "Харківські Соколи" – 87:86 (24:26, 26:21, 12:22, 25:17)

У ще одній грі "Тернопіль" тренер Дмитра Зінченка впевнено розібрався з "Миколаєвом".

"Тернопіль" – МБК "Миколаїв" – 85:61 (23:17, 18:15, 29:12, 15:17)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Черкаські Мавпи" та "Будівельник" здобули перемоги у Суперлізі Windrose.