"Київ-Баскет" переміг "Дніпро": результати Суперліги Windrose 12 грудня

3 хвилини
4,8 т.
Суперліга Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 12 грудня, грають чергові поєдинки групового етапу у Суперлізі Windrose. "Харківські Соколи" перемогли "Тернопіль" (75:70), а "Дніпро" на домашньому паркеті поступився "Київ-Баскету" (61:79).

Харківські Соколи та Тернопіль провели нерезультативну першу половину, під час якої на перший план вийшов захист. Обидва колективи реалізували менше 40% кидків з гри, а Соколи викинули 0 з 8 триочкових. Тернопіль давай бій у першу чергу за рахунок переваги на щитах та вдалої гри в фарбі від Максима Сандула, який ще до великої перерви записав до активу 11+7. Соколи менше втрачали м’яча та мали трохи кращий відсоток реалізації. Після першої половини нічия — 29:29.

Харківські Соколи — Тернопіль

Друга половина матчу була значно результативнішою. Соколи нарешті почали влучати з дальньої дистанції, закинувши після великої перерви солідні 9 з 18 спроб. Тернопіль також додав у триочкових атаках, закинувши за матч 8 з 19 кидків з-за периметра. Але втративши Сандула через перебір фолів, гості вже не мали тієї переваги під щитами.

В цьому матчі все вирішувалося в клатчі, де краще зіграли саме Соколи. Команда Валерія Плеханова реалізувала ключові кидки наприкінці гри, у той час як невдалі рішення та хибні атаки на останніх секундах від Тернополя не дозволили команді Дмитра Забірченка втримати переможний рахунок.

Програючи протягом більшої частини матчу, харків’яни здобули вольову перемогу — 75:70.

Український форвард господарів Володимир Шевченко, реалізувавши 4 з 4 триочкових за другу половину, став найкращим у цьому матчі із 22 очками, 5 підбираннями та 2 блок-шотами (РЕ 26).

Тернопіль 17 грудня на виїзді протистоятиме Прометею, а Соколи в цей же день зіграють в Южному проти Хіміка.

Харківські Соколи — Тернопіль 75:70 (17:15, 12:14, 26:21, 20:20)

Харківські Соколи: Шевченко 22 + 5 підбирань, Девіс 21 + 5 підбирань, Зечевіч 12 + 9 підбирань + 3 передачі, Граф 8 + 3 передачі, Глєбов 0 — старт, Сімонс 7, Буренко 3 + 3 передачі, Нікітін 2

Тернопіль: Сандул 13 + 9 підбирань — 4 втрати, Бояркін 11 + 5 передач + 4 підбирання, Фурстингер 10 + 7 підбирань + 4 передачі, Долежай 8 + 6 підбирань, Луценко 2 — старт, Дашич 16 + 10 підбирань, Домаркас 8, Місяць 2

Дніпро – Київ-Баскет

Дніпро програв вдома Київ-Баскету в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 61:79.

Кияни грали в Дніпрі третій поєдинок упродовж п’яти останніх днів. Другий день за календарем після поразки в Харкові. Однак можлива втома не позначилася на діях киян. Поєдинок тривав за ігрової переваги гостей. Кияни щільно зустрічали суперника в захисті, а перевага в реалізації дальніх кидків стала ключовою в першій чверті. Дніпряни схибили всі три спроби, натомість кияни забили 3 спроби з шести.

У другій чверті домінування гостей продовжилося. Різниця в рахунку згодом перетнула позначку в 10 очок та досягнула 15-ти очок. Лише після цього господарі нарешті налагодили ефективну взаємодію. Павлов, Тимофеєнко та Крутоус нарешті забили з-за дуги. Різниця скоротилася до 10 очок. Однак цей успіх господарів виявився тимчасовим.

Ще до великої перерви кияни майже повернули найбільшу різницю, а в третій чверті продовжили диктувати свою гру.

Майже за три хвилини після початку заключної чверті різниця сягнула 21-го очка. Господарі взяли чергову хвилину перерви. Втім врятувати гру це не допомогло. Кияни впевнено довели поєдинок до другої в сезоні перемоги над Дніпром.

Дніпро наступний поєдинок грає 17 грудня в Одесі. Київ-Баскет того ж дня гратиме в Запоріжжі.

Дніпро – Київ-Баскет – 61:79 (16:24, 16:22, 11:13, 18:20)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Будівельник" здолав гостей із "Запоріжжя" 87:81, а "Черкаські Мавпи" вдома поступилися "Прометею" ( 76:90 ). В інших матчах "Хімік" не впорався у Кривому Розі з "Кривбасом" ( 63:66 ), а "Миколаїв" програв удома "Одесі" у південному дербі ( 80:82 ).