Перемога "Будівельника": результати Суперліги Паріматч 11 березня

Перемога 'Будівельника': результати Суперліги Паріматч 11 березня

У четвер, 11 березня, в чемпіонаті України з баскетболу відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Паріматч.

"Тернопіль" програв вдома "Будівельнику" (77:82), "Запоріжжя" на виїзді переграло "Харківських Соколов" (74:65), а "Прометей" здобув виїзну перемогу над "Дніпром" (67:72).

Команди одразу максимально ввійшли в боротьбу. При цьому темп намагалися задавати господарі. Будівельник наздоганяв суперника вже після кількох стартових атак. Втім робив це досить агресивно, переважаючи тернопільців на підбираннях навіть під їхнім щитом. Тож уже під кінець стартової 10-хвилинки кияни вийшли вперед.

З початком другої чверті господарі перехопили ініціативу, поступово відігруючи відставання. На велику перерву в рахунку майже відновився паритет – 39:40.

Завершення першої половини запам`яталося курйозним епізодом, коли Девенпорт з таким завзяттям атакував згори кільце Тернополя, що зрушив з місця цілу конструкцію щита. Пішло кілька хвилин на поновлення гри.

Третя чверть також не виявила фаворита зустрічі. На заключну 10-хвилинку команди пішли за абсолютної рівності.

Лише під кінець зустрічі кияни вирвалися вперед і не дозволили тернопільцям врятуватися, попри відчайдушні спроби. Відтак Будівельник виборов першу перемогу в сезоні проти Тернополя в третьому очному поєдинку.

Тернопіль наступний матч грає 19 березня вдома проти Хіміка. Будівельник зіграє 14 березня виїзний поєдинок проти Київ-Баскета.

Тернопіль – Будівельник (Київ) – 77:82 (14:20, 25:20, 21:20, 17:22)

Тернопіль: Агафонов 19о + 7пд, Келхон 13о + 5пд + 5пр, Югба 12о + 11пд + 5пр, Боуі 12о + 5пд + 6пр, Сандул 8о + 6пд, Кольченко 7, Кальніченко 6, Головчик, Буренко.

Будівельник: Девенпорт 22о + 13пд, Б. Джонсон 16о + 12пд + 7пх, Девое 13, Бурт 12о + 9пр, Кобець 8, Звонов 6, Горбенко 5, Яковічс, Кожемякін.

Поєдинок у Дніпрi розпочався з великих швидкостей. Команди обмінювалися кидками і влучність була кращою саме у господарів. Вони змогли реалізувати 9 (2 триочкових) постріли, тоді як гості – 5 (0 триочкових). Проте, дніпряни значно більше фолили, чим підопічні Віталія Чернія з задоволенням користувалися. Прометей закинув 6 з лінії проти 0 у суперника. Це дозволило не відпустити Дніпро у великий відрив.

З перевагою +4 у господарів, команди розпочали другу 10-хвилинку. Підопічні Дениса Журавальова серйозно в ній поступилися на підбираннях, в командній грі та за кількістю помилок. Прометей зробив 12 ребаундів проти 7, виконав більше передач – 7 проти 5, і на той момент зробив 4 втрати, тоді як суперник – 8. Окрім цього, представники Кам’янського перекидали своїх візаві – 9 (1 триочковий) проти 4 (2 триочкових). Це дозволило гостям повести +2.

Дніпро – Прометей

Після великої перерви Дніпро зміг забрати третю чверть, але не повести в грі. Господарі реалізували 2 з 4 дальніх кидків і 4 з 7 з фарби. Прометей в свою чергу змарнував багато нагод з-за дуги, але реалізував таку ж кількість - 2 постріли з 7, і 4 з фарби. З гри команди набрали рівну кількість очок, але дніпряни закинули ще 1 штрафний. Тож, мінімально наблизилися до суперника відстаючи лише на 1 бал.

В заключній частині Прометей повністю переграв суперника. Підопічні Чернія реалізували 7 (2 триочкових) пострілів проти 4 (2 триочкових) у Дніпра. Цікаво, що ці два кидки з дальньої відстані були надважливими для гостей. Липовий та Петров відзначилися за півтори хвилини до завершення матчу і здобули для команди перевагу +6. Таким чином, Дніпро не зміг взяти реванш і поступився – 67:72.

Дніпро – Прометей 67:72 (20:16, 13:19, 17:16, 17:21)

Дніпро: Террелл 15 очок + 5 підбирань + 2 передач, Кравцов 6 очок + 9 підбирань, Глєбов 14 очок + 3 підбирань + 1 передач, Натяжко 5 очок + 2, Санон 13 очок + 6 підбирань + 3 передач

Прометей: Еванс 20 очок + 10 підбирань + 2 передач, Лукашов 8 очок + 3 підбирань + 7 передач, Стефенс 15 очок + 7 підбирань + 2 передач, Петров 9 очок + 9 підбирань + 4 передач, Луценко 4 очок + 4 підбирань + 1 передач, Сидоров 8 очок + 3 передач

Харківські Соколи програли вдома Запоріжжю в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 65:74.

Попри побоювання тренера гостей щодо фізичного та психологічного стану команди, гості досить впевнено почали поєдинок. За результативної гри Кефі та партнерів запоріжці виграли стартову чверть у 6 очок.

Однак в другій чверті збільшити перевагу невдалося. Натомість господарі поступово майже відіграли відставання.

Тон атакам гостей з початком другої половини задало дальнє влучання Міхеєва. На заключну чверть запоріжці вже мали 11 очок запасу.

Цієї переваги гостям виявилося достатньо, аби втримати переможний результат. Таким чином запоріжці перервали триматчеву серію поразок.

Харківські Соколи наступного разу гратимуть 13 березня вдома проти Прометея. Запоріжжя того ж дня гратиме в Дніпрі.

Харківські Соколи – Запоріжжя

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередні поєдинки в Суперлізі Паріматч пройшли 7 березня. "Київ-Баскет" в овертаймі мінімально обіграв "Запоріжжя" (89:88), "Харківські Соколи" перемогли вдома "Хімік" (72:63), "Одеса" на виїзді програла "Дніпру" (90:85), а "Тернопіль" поступився вдома "Прометею" – 83:89.