"Київ-Баскет" удруге обіграв "Будівельника": результати Суперліги Паріматч 18 січня

6,3 т.
Суперліга Паріматч

Столичний "Будівельник" у другому дербі сезону програв "Київ-Баскету" в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч.

Команда Леоніда Яйла показала результативний баскетбол, але все ж поступилася – 90:92.

Поєдинок розпочався дуже рівно. Суперники обмінювалися точними атаками, не даючи один одному піти у відрив. Ближче до кінцівки першої 10-хвилинки "Київ-Баскету" вдалося досягти переваги у вісім очок, яка, втім, протрималася три хвилини.

Яйло в першій перерві вніс корективи в гру своєї команди, яка накрутила темп і почала регулярно забивати в кошик суперника. Чудово себе показав американець Робер Девое, який у підсумку набрав 32 пункти.

З початком третього періоду підопічні Айнарса Багатскіса спробували повернутися в гру, проте "будівельники" тримали суперника на комфортній дистанції в 8-10 пунктів. До кінцівки чверті лідерові чемпіонату все ж вдалося зрівняти рахунок.

Доля зустрічі визначалася в завершальній 10-хвилинці, яка перетворилася на справжню зарубу. Команди йшли очко в очко, але більш вдалими виявилися підопічні Багатскіса.

"Будівельник – "Київ-Баскет" – 90:92 (24:22, 26:20, 21:26, 19:24)

"Будівельник": Джонсон Джуніор 10 очок + 3 підбирань + 2 передачі, Девое 32 очок + 4 підбирань + 5 передач, Анісімов 8 очок + 3 підбирань + 4 передачі, Девенпорт 18 очок + 8 підбирань + 3 передачі, Джонсон 9 очок + 6 підбирань + 4 передачі

"Київ-Баскет": Янг 19 очок + 3 підбирань + 10 передач, Коренюк 10 очок + 7 підбирань, Близнюк 15 чок + 7 підбирань + 6 передач, Джейкобсон 17 очок + 3 підбирань, Мессі 9 очок + 2 підбирань + 3 передачі, Павлов 8 очок + 4 підбирань + 1 передача

Зі свого боку один із лідерів чемпіонату "Прометей" упевнено обіграв "Харківських Соколів".

"Прометей" здобув 11-ту перемогу в сезоні.

Підопічні Віталія Чернія були сильнішими за суперника на своєму майданчику – 95:85.

Господарі з перших хвилин почали підтверджувати статус фаворита. Уже до середини першої чверті команда з Кам'янського пішла у відрив на 20 очок. Харків'яни були відверто приголомшені таким спуртом "Прометея".

Перед самою великою перервою "Соколам" вдалося підібратися до опонента на відстань в 11 пунктів. Але фаворит із початком третього періоду дав зрозуміти, що тримає ситуацію під контролем і повернув собі перевагу "+23".

У підсумку "Прометей" упевнено довів гру до перемоги, яка стала для нього 11-ю в сезоні.

"Прометей" – "Харківські Соколи" – 95:85 (29:12, 16:17, 26:24, 24:32)

"Прометей": Вон 20, Маєрс 13, Стефенс 12, Беліков 11, Липовий 8о + 8пд + 6пр, Петров 8о + 5пд, Лукашов 8о + 9пр, Сидоров 7, Еванс 5о + 5пд, Луценко 3.

"Харківські Соколи": Чумаков 28о + 6пд, Шевченко 14о + 5пд, Граф 14о + 6пр, Тарасенко 12, Місяць 7, Нємцу 5о + 8пд, Бояркін 5о + 6пр, Мусієнко.