15-та перемога "Прометея", успіх "Дніпра": результати Суперліги Windrose 3 грудня

5,6 т.
15-та перемога 'Прометея', успіх 'Дніпра': результати Суперліги Windrose 3 грудня

БК "Прометей" здобув 15-ту поспіль перемогу в нинішньому розіграші Суперліги Windrose. Баскетболісти тренера Ронена Гінзбурга були сильнішими за южненський "Хімік" на своєму паркеті – 90:61.

Гості лідирували в цьому матчі лише на першій хвилині, після чого "Прометей" повністю захопив ініціативу і не дав сумніву у своєму статусі фаворита. Колектив зі Слобожанського з кожною хвилиною нарощував свій відрив та в середині другої чверті довів його до 17 очок.

Традиційно відмінно себе проявляли американські легіонери господарів Кеннеді та Доу. Вони зрештою набрали по 18 очок кожен.

"Хіміки" зуміли перед великою перервою трохи підтягнутися до суперника у рахунку. У третій чверті господарі знову підняли темп, змусивши южненців помилятися і робити непідготовлені кидки. Це вилилося у 20-очкову перевагу "Прометея".

Четверта 10-хвилинка фактично перетворилася на формальність. Команда Гінзбурга спокійно довела гру до перемоги і зміцнила лідерську позицію у першості.

"Прометей" – "Хімік" – 90:61 (21:9, 19:23, 24:12, 26:17)

Ще в одній грі п'ятниці "Дніпро" дуже впевнено розібрався на своєму майданчику з "Миколаєвом". Команда Дмитра Болдаєва переграла "корабелів" – 99:70.

"Дніпро" обіграв "Миколаїв".

У першій чверті на майданчику була достатньо рівна боротьба. Хазяї хоч і були попереду, але не могли серйозно відірватися від суперника. Лише до кінця періоду дніпряни зробили "+11".

У другій 10-хвилинці "синьо-біло-блакитні" відверто змели гостей, які перед великою перервою поступалися 20 пунктами. Повернувшись на паркет, баскетболістам із Миколаєва вдалося здійснити ривок 8:0, проте вони відразу пропустили до свого кошика сім очок поспіль.

Утім, це не завадило гостям виграти чверть із показником "+9". У підсумку все вирішувалося в заключному періоді, де дніпряни розгромили суперника з різницею у 14 пунктів.

"Дніпро" – "Миколаїв" – 99:70 (21:14, 23:10, 18:26, 37:20)

В іншій зустрічі справжню зарубку у Запоріжжі влаштували сусіди за турнірною таблицею – місцева команда та гості з Одеси. У неймовірному за напруженістю поєдинку удача в овертаймі посміхнулася господарям – 101:89.

"Запоріжжя" – "Одеса" – 101:89 ОТ (23:16, 22:20, 21:26, 17:21, 18:6)

У заключній зустрічі ігрового дня в Харкові місцеві "Соколи" насилу обіграли новачка дивізіону "Кривбас". Господарі вигризли перемогу на останніх секундах матчу – 72:65.

"Харківські Соколи" – "Кривбас" – 72:65 (16:15, 17:14, 16:16, 23:20)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у Суперлізі Windrose київські "Будівельник" та "Київ-Баскет" здобули перемоги.