"Прометей" обіграв "Дніпро" в останній грі року у Суперлізі Windrose

3 хвилини
3,7 т.
'Прометей' переміг 'Дніпро'

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 28 грудня, відбувся заключний поєдинок року в Суперлізі. "Дніпро" на своєму майданчику поступився "Прометею" 85:104.

Команди провели дві різні, але дуже насичені та напружені чверті. Господарі краще стартували, набравши за першу десятихвилинку 28 очок. Головним героєм першої половини став Іссуф Санон, який ще до великої перерви набрав 16 очок. Саме він та Ді Джей Купер дуже вдало розганяли швидкий напад Дніпра, який спрацював і дозволив господарям отримати перевагу.

Дніпро — Прометей

Але в другій чверті Прометей відповів своїм потужним ривком, в результаті якого вже команда Ронена Гінзбурга вийшла вперед. Гості розстріляли Дніпро з-за дуги, закинувши за першу половину вражальні 11 із 17 триочкових. Після другого тайм-ауту від Дмитра Болдаєва в другій чверті Дніпро відбився та повернувся у гру. Як результат, після першої половини матчу рахунок був рівним — 51:51.

Давати бій чемпіону Дніпро, як виявилось, був готовий лише до великої перерви. У другій половині матчу Прометей додав у захисті, відбився від намагань суперника продовжувати грати швидко і дуже ефективно використав свої можливості в нападі.

За гру чемпіон України реалізував 16 із 30 дальніх, вирівняв ситуацію під кільцем і після великої перерви спровокував у Дніпра більше втрат. Убивчим ривком на старті четвертої чверті команда зі Слобожанського поставила крапку в цьому матчі, вдруге в сезоні дуже впевнено перемігши Дніпро — 104:85.

Прометей свій наступний матч у Суперлізі Windrose зіграє 14 січня вдома проти Миколаєва, а Дніпро в цей же день вдома прийматиме Будівельник.

Дніпро — Прометей 85:104 (29:21, 22:30, 16:24, 18:29)

Дніпро: Санон 21 + 7 підбирань + 5 передач — 4 втрати, Купер 15 + 13 передач + 6 перехоплень + 4 підбирання, Кравцов 15 + 4 підбирання, Павлов 7, Крутоус 7 — старт Тимофеєнко 9, Шундель 6, Закурдаєв 3, Зотов 2

Прометей: Кеннеді 15 + 7 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Сидоров 12, Білан 10 + 7 підбирань, Харрісон 7, Липовий 6 — старт, Стефенс 16 + 4 підбирання + 3 перехоплення, Доу 14, Петров 13 + 4 передачі, Тихонов 5, Беліков 3, Лукашов 3

Як повідомляв OBOZREVATEL, 24 грудня "Прометей" здобув 21-шу поспіль перемогу. Команда Ронена Гінзбурга в центральній грі дня на своєму паркеті не без проблем здолала "Харківських Соколів", які посідають третє місце в турнірній таблиці, – 90:74.