Домінування "Прометея", перемога "Дніпра": результати Суперліги Windrose 24 грудня

3 хвилини
5,3 т.
Домінування 'Прометея', перемога 'Дніпра': результати Суперліги Windrose 24 грудня

БК "Прометей" здобув 21-шу поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Команда Ронена Ґінзбурґа у центральній грі дня на своєму паркеті не без проблем здолала "Харківських Соколів", які посідають третє місце у турнірній таблиці, – 90:74.

Поєдинок розпочався з невеликої переваги господарів. Вони зуміли добитися відриву в п'ять пунктів, проте дуже швидко втратили цей відрив і опинилися в ролі тих, хто відіграє.

Зате зі старту другої 10-хвилинки баскетболісти "Прометея" підняли темп і почали разом проводити результативні атаки. Завдяки цьому на велику перерву підопічні Гінзбурга вели 51:40.

У другій половині домінування господарів продовжилося. Вони впевнено тримали суперника на зручній для себе відстані. На останню перерву команди пішли за рахунку 68:59.

На заключну частину гри господарі вийшли більш зарядженими. Колектив зі Слобожанського остаточно підтвердив свій статус лідера першості та довів матч до перемоги.

"Прометей" – "Харківські Соколи" – 90:74 (24:23, 27:17, 17:19, 22:15)

В іншому матчі приголомшливий за напруженістю баскетбол у Запоріжжі показали однойменна команда та "Дніпро". За підсумками гри сильнішими були гості – 67:80.

"Дніпро" та "Запоріжжя" видали яскравий матч.

Якщо на початку першої чверті на паркеті була рівна боротьба, то в кінці господарі провалилися і пропустили ривок 3:9. А в другому періоді дніпряни зуміли оформити двозначну перевагу +14.

Господарям вдалося не дати супернику ще більше збільшити відрив, а в третій 10-хвилинці вони взагалі наблизилися до гостей на п'ять пунктів. Проте потім "Дніпро" тренера Дмитра Болдаєва видав шикарний відрізок, упродовж якого забив у ворота суперника 13 очок.

У заключному періоді "Запоріжжя" спробувало здійснити камбек, але тактика фолів йому не допомогла. Тож два очки за перемогу здобули "синьо-біло-блакитні".

"Запоріжжя" – "Дніпро" – 67:80 (16:22, 17:20, 20:18, 14:20)

У заключному поєдинку 24 листопада столичний "Київ-Баскет" несподівано у Черкасах зіткнувся із запеклим опором місцевих "Мавп". Кияни у грі з передостанньою командою турнірної таблиці вирвали два очки – 68:85.

"Мавпи" дали бій "Київ-Баскету".

Вся перша половина зустрічі перетворилася на справжні гойдалки. Лідер у рахунку постійно змінювався, а фаворити ніяк не могли окреслити свою перевагу та піти у відрив.

У великій перерві наставник киян Айнарс Багатскіс вніс корективи до гри своїх підопічних. Це дозволило бджолам здійснити фантастичний ривок 2:17.

Цей момент став переломним та визначальним у матчі. Він дозволив гостям відчути впевненість та довести поєдинок до підсумкової перемоги.

"Черкаські Мавпи" – "Київ-Баскет" – 68:85 (16:16, 16:16, 12:25, 24:28)

Раніше OBOZREVATEL склав добірку цікавих фактів про баскетбол до 130-річчя гри.