Перемоги "Прометея" та "Київ-Баскета": результати плей-оф Суперліги Паріматч 14 травня

3 хвилини
1,6 т.
Суперліга Паріматч

Столичний "Київ-Баскет" здобув другу перемогу над "Черкаськими Мавпами" в чвертьфінальній серії плей-оф Суперліги Паріматч. Команда Айнарса Багатскіса, зіткнувшись із серйозним опором опонента, все ж була сильнішою – 76:69.

Господарі паркету після досить легкого успіху в першій зустрічі не змогли продовжити домінування в другій. Початок гри поставив киян у глухий кут. Раз у раз столичні баскетболісти опинялися в ролі тих, хто наздоганяє.

Підопічних Багатскіса підвела реалізація двоочкових, яка в першій половині становила лише 35%. "Київ-Баскет" до початку першої перерви зумів узяти контроль над грою і відірвався на п'ять очок.

Однак розвинути цей успіх "Мавпи" суперникові не дали. Гравці Максима Міхельсона дуже жорстко зустрічали опонентів, змушуючи їх помилятися. Велика перерва пішла на користь господарям. Із перших секунд третього періоду кияни кинулися в атаку і видали ривок 8:1, на що колектив із Черкас відповів своїм ударним відрізком, зрівнявши рахунок у чверті.

На вирішальний період команди вийшли за рахунку 53:48. Дистанція в п'ять очок між суперниками трималася майже до самого кінця. Гості намагалися відігратися, але господарі зуміли зберегти різницю і повести в серії 2:0.

"Київ-Баскет" – "Черкаські Мавпи" – 76:69 (18:13, 14:14, 21:21, 23:21)

"Прометей" – "Хімік".

Зі свого боку БК "Прометей" із Кам'янського здобув перемогу над "Хіміком" у першому матчі серії. Команда Ронена Гінзбурга була сильнішою за суперника на своєму майданчику – 82:69.

Гра почалася без розгойдування. Команди запропонували одна одній інтенсивний баскетбол, що призвело до великої кількості втрат. До кінця першої чверті лідер у рахунку постійно змінювався, але перед самою перервою господарям вдалося домогтися переваги "+7".

Цей момент позитивно вплинув на гравців "Прометея", які продовжили нарощувати відрив, довівши його до великої перерви до 12 пунктів. Дуже допомогла команді Гінзбурга реалізація дальніх кидків, яка в підсумку становила 41%.

Із початком другої половини гри ситуація на паркеті не змінилася. Гості продовжували відпускати суперника, а коли відрив сягнув 19 очок, наставник южненців Віталій Степановський був змушений брати тайм-аут. Цей крок привів до тями гостей, які видали ривок 10:0.

Заключна 10-хвилинка розпочалася з 15-очковою перевагою господарів. Вони відбили всі спроби суперників урятувати матч і довели його до перемоги.

"Прометей" – "Хімік" – 82:69 (18:11, 22:17, 23:20, 19:21)

"Запоріжжя" – "Тернопіль".

В іншому матчі ігрового дня справжню зарубу влаштували "Запоріжжя" та "Тернопіль". У неймовірно напруженій боротьбі сильнішими були господарі майданчика під керівництвом Валерія Плеханова – 83:69.

Протистояння п'ятої та четвертої команд регулярного чемпіонату повністю виправдало свій статус. І навіть коли на початку другої чверті "Запоріжжя" відірвалося від гостей на 11 пунктів, гостей це анітрохи не збентежило.

Вже до великої перерви "Тернопіль" мінімально повів у рахунку. Гойдалки продовжилися і в третьому періоді: господарі спочатку залетіли на "+10", але одразу підопічні Забірченка знищили суперника ривком 8:0. А відповідь запорожців у вигляді аналогічного відрізка не змусила на себе довго чекати.

В результаті доля поєдинку вирішилася у четвертій чверті, де в грі нервів більш вдалими були господарі, які повели в серії до трьох перемог 1:0.

"Запоріжжя" – "Тернопіль" – 83:69 (21:12, 15:25, 26:14, 21:18)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні київський "Будівельник" обіграв "Дніпро" на старті плей-оф Суперліги Паріматч.