"Прометей" обіграв чемпіона та вперше в історії вийшов до фіналу Суперліги Паріматч

2,9 т.
'Прометей' - 'Дніпро'

"Прометей" переміг на своєму полі "Дніпро" з рахунком 86:79 і вперше в історії вийшов до фіналу плей-оф Суперліги Паріматч. Чинні чемпіони поступилися своїм суперникам за підсумком чотирьох поєдинків (1:3).

Поєдинок розпочався без явної переваги команд. У другій половині першої чверті господарі зробили невеликий ривок. Вони розіграли кілька красивих комбінацій, які точними кидками завершили Липовий, Сидоров і Стефенс. Після тайм-ауту "Дніпро" почав повертатися в гру та підбиратися до клубу з Кам'янського.

Атака "Дніпра"

Ронен Гінзбург узяв своєчасну паузу та дав кілька слушних порад своїм підопічним. Це практично відразу ж принесло плоди, і "Прометей" знову заволодів дев'ятиочковою перевагою. Найбільш яскраво на цьому відрізку матчу себе проявляли Шон Еванс і все той же Стефенс.

Чемпіони Суперліги Паріматч не збиралися здаватися та залишалися в грі завдяки влучанням Купера, Кравцова і Тимофієнка. Це призвело до того, що перша половина завершилася з рахунком 43:36 на користь "Прометея".

Гравці "Прометея" краще грали під кільцем

Команди влаштували справжню перестрілку в третій десятихвилинці, набравши 53 очки на двох. На майданчику точилася абсолютно рівна гра, за результатами якої "Дніпру" вдалося скоротити відставання всього на один бал перед вирішальним відрізком матчу.

Заключні 10 хвилин зустрічі нічим не відрізнялися від того, що відбувалося на паркеті після великої перерви. Господарі лідирували, а гості зберігали шанси на успіх завдяки Куперу, який не тільки точно кидав з-за дуги, а й віддавав результативні передачі.

Дії Купера дозволяли "Дніпру" залишатися у грі

За 60 секунд до кінця "Прометей" вигравав у три очки і володів м'ячем, але Лукашов не зумів влучити з кута майданчика. Атака "Дніпра" вийшла невдалою та закінчилася перехопленням у виконанні Сидорова, а потім і точними влучаннями з лінії штрафних після фолу. Цей момент і став вирішальним у кінцівці.

"Прометей" – "Дніпро" 86:79 (23:19, 20:17, 26:27, 17:16)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Запоріжжя" несподівано обіграло "Київ-Баскет" і зрівняло рахунок у півфінальній серії Суперліги.