"Прометей" обіграв "Будівельник" у Суперлізі Windrose

4,2 т.
'Прометей' обіграв 'Будівельник' у Суперлізі Windrose

Столичний БК "Будівельник" та "Прометей" видали приголомшливий матч у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Зустріч у Києві завершилася на користь гостей – 82:85.

Найочікуваніший поєдинок тижня потішив фанатів неймовірною інтригою та класним баскетболом. Із перших хвилин гості окреслили свій статус лідера чемпіонату. "Прометей" до середини першої чверті домігся переваги у дев'ять очок.

"Будівельник" та "Прометей" під час матчу.

А у другій 10-хвилинці колектив зі Слобожанського відірвався від суперника на 13 пунктів. Проте литовський наставник киян Ігорс Міглінієкс швидко вніс корективи у гру своєї команди, завдяки чому та скоротила відставання, а у третьому періоді видала ривок 8:2, скоротивши відставання до мінімуму.

Цей момент вніс неймовірну напруженість у гру. Команди намагалися не відпускати один одного у відриви та відповідали атакою на атаку.

На вирішальну чверть суперники вийшли з триочковою перевагою гостей, які відразу видали низку результативних дій, збільшивши рахунок на табло до +7 на свою користь. Кінцівка матчу перетворилася на боротьбу нервів, у якій сильнішими та більш вдалими були баскетболісти "Прометея".

"Будівельник" – "Прометей" – 82:85 (18:25, 22:22, 20:16, 22:22)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у Суперлізі Windrose "Київ-Баскет" здобув важливу перемогу над "Дніпром".