Перемоги "Прометея" та "Будівельника". Результати Суперліги Windrose 13 лютого

5 хвилин
19,4 т.
'Прометей' – 'Черкаси Мавпи'

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 13 лютого, були зіграні три матчі регулярного сезону Суперліги Windrose. "Прометей" удома переміг "Черкаських Мавп" (122:62), БК "Запоріжжя" зазнав поразки від "Будівельника" (69:81), а "Тернопіль" поступився БК "Дніпро" (63:84).

Господарі з перших хвилин взяли гру під контроль. Поступово чемпіон України збільшував свою перевагу. На першу перерву Прометей пішов лідером, виграючи 13 очок. Далі Прометей лише збільшував перевагу. Влучні кидки Ді Джея Кеннеді і Кріса Доу принесли господарям вагому перевагу. На велику перерву лідер чемпіонату пішов із перевагою +28.

Прометей - Черкаські Мавпи

Після перерви Мавпам не вдалось перевернути гру, а Прометей продовжив домінувати. Особливо багато гравці господарів кидали триочкві, які були вдалими. Наприкінці третьої чверті Прометей вів уже +48. Остання чверть фактично була формальністю. Перевага Прометея була надзвичайно великою, яку господарі довели навіть до 60 очок. Прометей впевнено довів матч до перемоги і залишився непереможним у регулярному чемпіонаті. Мавпи перервали свою триматчеву переможну серію.

Наступний матч Прометей проведе проти Харківських Соколів 16 лютого, а Черкаські Мавпи 17 лютого гратимуть із Кривбасом на виїзді.

Прометей – Черкаські Мавпи 122:62 (29:16, 33:19, 34:14, 23:13)

Прометей: Харрісон, Білан, Лукашов, Липовий, Кеннеді – старт, Доу, Мішула, Еванс, Беліков, Тихонов, Петров, Сидоров

Черкаські Мавпи: Колченко, Ткаченко, Дугат, Шаліч, Приймак – старт, Хемільтон, Конате, Бондаренко, Сергеев, Токовенко

Запоріжжя – Будівельник

Запоріжжя програв удома Будівельнику в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 69:81.

Гості дещо розбалансовано ввійшли в гру. Натомість господарі з перших атак намагалися витискати максимум. Поки кияни хибили, запоріжці впевнено набирали. За понад три стартові хвилини різниця в рахунку зросла до 9 очок на користь Запоріжжя. У Будівельника на старті вкрай низькою була реалізація. Також господарі впевнено перегравали гостей під щитами. Однак до кінця чверті кияни розігралися, а команди набрали на двох 45 очок.

У другій чверті результативність впала, а перевага Запоріжжя в 5 очок збереглася за підсумком першої половини.

У стратегічній третій чверті гості додали. Після другого триочкового влучення Конєва кияни вийшли вперед. Якийсь час господарям вдавалося балансувати на межі рівності, та активність Гудвіна, Близнюка й того ж Конєва остаточно вивели Будівельника вперед.

У заключній 10-хвилинці втома гравців Запоріжжя стала помітнішою. Кияни вже переважали господарів за реалізацією та практично вирівняли гру на підбираннях.

Відтак Будівельник утретє в сезоні переміг Запоріжжя.

Запоріжжя наступний матч має зіграти 16 лютого в Тернополі. Будівельник 17 лютого має грати в Миколаєві.

Запоріжжя – Будівельник – 69:81 (25:20, 14:14, 13:25, 17:22)

Тернопіль – Дніпро

Дніпро на виїзді здобув перемогу над Тернополем у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Гості вдало розпочали матч і зробили вдалий ривок 15:2. Втім Тернопіль швидко відреагував і до кінця першої чверті зумів скоротити відставання. Старт другого періоду був за господарями, втім Дніпро швидко пристосувався до суперника і не дав Тернополю зрівняти рахунок. Головна заслуга в цьому Ді Джея Купера, який у першій половині матчу роздавав результативні передачі. Перед великою перервою Дніпро вів +10.

Після перерви Дніпро впевнено розпочав і зумів довести перевагу вже до 17 очок. Тернопіль зумів трохи відігратись проте перед останньою чвертю поступався -13. У вирішальній чверті господарі так і не зуміли підібратися ближче до суперника, а відстали ще більше. Дніпро вдало провів заключну 10-хвилинку і зумів випередити господарів на 25 очок. На заключних хвилинах у гості ще й покращили статистику вдалих триочкових. Дніпро переміг і виграв шостий матч поспіль.

Наступний матч Тернопіль також проведе вдома проти Запоріжжя 16 лютого, а Дніпро зіграє з Одесою 17 лютого.

Тернопіль – Дніпро 63:84 (12:15, 16:23, 13:16, 22:30)

Тернопіль: Бояркін (2), Фурстінгер (2), Джонс (18), Домаркас (6), Сандул (15 + 9 підбирань) – старт, Луценко (2), Шиманський (0), Мюррі (12), Дашич (5 + 7 підбирань)

Дніпро: Купер (8) + 6 підбирань + 15 асистів), Крутоус (14), Павлов (21 + 10 підбирань), Закурдаев (5 + 6 підбирань), Кравцов (19 + 8 підбирань) – старт, Шундель (5), Колдомасов (0), Бобров (3), Тимофеенко (3), Санон (0), Загреба (0), Зотов (6)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Одеса" на своєму майданчику з рахунком 85:77 обіграла "Кривбас".