"Одеса" перемогла "Кривбас" у Суперлізі Windrose

3 хвилини
12,5 т.
Одеса обіграла Кривбас

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 12 лютого, було зіграно єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. "Одеса" на своєму майданчику з рахунком 85:77 обіграла "Кривбас".

Старт матчу був рівним, але пізніше Кривбасу вдалось взяти гру під контроль і навіть відірватися від Одеси на 10 очок. Перевагу гості втримали до першої перерви. У другій чверті Кривбас несподівано продовжив збільшувати свою перевагу, яка становила вже 19 очок. Втім Одеса швидко і також несподівано відреагувала і до кінця першої половини матчу зуміла скоротити відставання аж до трьох очок.

Одеса – Кривбас

Після перерви гра знов була рівною. Одесі довго не вдавалося підібратися ближче до суперника по рахунку проте наприкінці третьої чверті господарі знов майже наздогнали Кривбас і поступались лише 4 очки.

Вирішальною стала заключна чверть, де Кривбас також непогано розпочав однак Одеса миттєво зреагувала на відставання і перевернула гру на свою користь. Особливо виділялися Томс Лейманіс і Андрій Агафонов. На останніх хвилинах господарі додали і зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Вирішальними були два очки від Агафонова за 15 секунд до завершення матчу. Одеса здобула вольову перемогу.

Кращим гравцем матчу став Андрій Агафонов, який набрав 24 очки, 6 підбирань і три асисти (РЕ 31).

Наступний матч Одеса зіграє проти Дніпра 17 лютого на виїзді, а Кривбас того ж дня зіграє проти Черкаських Мавп вдома.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Одеса. СК Динамо

Одеса – Кривбас 85:77 (17:28, 21:15, 24:23, 23:11)

Одеса: Лейманіс (13 + 12 асистів), Ткачук (3), Агафонов (24 + 6 підбирань + 3 асисти), Фіцпатрік (20 + 4 підбирання), Шепарт (6 + 11 підбирань) – старт, Лауріс (5), Гутман (0), Новіков (3), Марченко (11)

Кривбас: Коренюк (18), Бондарчук (6 + 8 підбирань) , Артамонов (16 + 14 асистів), Поповіч (11 + 3 підбирання), Латковіч (10) – старт, Старцев (4), Фролов (6), Вуковіч (6)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Черкаські Мавпи" здобули третю поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Команда Максима Міхельсона була сильнішою на майданчику "Запоріжжя" – 82:86.