Перемоги "Київ-Баскета" та "Політехніки": результати Суперліги Parimatch 10 березня

2,0 т.
Перемоги 'Київ-Баскета' та 'Політехніки': результати Суперліги Parimatch 10 березня

"Політехніка-Галичина" здобула впевнену перемогу над "Черкаськими Мавпами" 84:59 в перенесеному матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch. Ця гра мала відбутись у січні в Луцьку, але через епідемію в черкаській команді вона була перенесена.

Ігрова перевага господарів майданчику відчувалась з першої чверті, яку "Політехніка-Галичина" виграла 25:11. В подальшому "Черкаські Мавпи" не зуміли нічого зробити, щоб повернути інтригу, а львів'яни в четвертій чверті довели свою перевагу до максимальних 33 очок, після чого в кінцівці дали супернику трішки покращити різницю забитих/пропущених очок.

В першу чергу відзначимо, що у "Мавп" не пішли дальні кидки – лише 1 з 18, та й реалізація двоочкових 42% бажає кращого, тоді як "Політехніка-Галичина" провела сильний матч як в атаці, так і в захисті.

Найрезультативнішим в матчі став легіонер "Черкаських Мавп" Бі Джей Максвелл, який набрав 21 очко, тоді як у "Політехніки-Галичини" потужний дабл-дабл з 20 очками та 16 підбираннями зробив Владлен Бережний.

"Політехніка-Галичина" втретє в сезоні переграла "Черкаські Мавпи" – і з 13 перемогами в 24 матчах львів'яни йдуть п’ятими в турнірній таблиці. У "Черкаських Мавп" це 18 поразка в 23 іграх сезону, що дозволяє займати сьому позицію.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Львів, ПС "Галичина"

"Черкаські Мавпи" – "Політехніка-Галичина" 59:84 (11:25, 12:15, 15:19, 21:25)

В іншому матчі ігрового дня  "Київ-Баскет" здобув важливу виїзну перемогу, перегравши "Дніпро" в межах догравання матчу 86:80.

Господарі виграли першу половину, але кияни відповіли після великої перерви, вигравши третю і четверту чверті. Підопічні Володимира Холопова пропустили лише 14 очок за останню десятихвилину і, зігравши на своєму рівні в атаці, змогли отримати вирішальну перевагу в цьому матчі. Обидві команди продемонстрували непогані кидкові показники, при цьому дніпряни припусилися більшої кількості втрат.

MVP матчу став американський захисник киян Даня Кінгсбі, який зіграв свій найкращий матч у сезоні – 24 очка + 8 передач (РЕ 28).

"Київ-Баскет" вийшов вперед у сезонній серії з "Дніпром" (2-1) і піднявся на друге місце в турнірній таблиці. Тепер у команд однакові показники – 17 перемог у 24 матчах, але "Київ-Баскет" випереджає "Дніпро" за рахунок переваги в очних протистояннях.

Дніпро, СК "Шинник"

"Дніпро" – "Київ-Баскет" 80:86 (27:22, 22:23, 17:21, 14:20)

Як повідомляв OBOZREVATEL, київський "Будівельник" здобув перемогу у першому чвертьфінальному матчі Кубка Європи ФІБА над французьким "Шоле".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!