Успіх "Черкаських Мавп" та "Київ-Баскета", перемога "Політехніки-Галичини": результати Суперліги Parimatch 11 січня

4 хвилини
2,4 т.
Успіх 'Черкаських Мавп' та 'Київ-Баскета', перемога 'Політехніки-Галичини': результати Суперліги Parimatch 11 січня

У середу, 11 січня, у рамках бабла у Черкасах проходять чергові поєдинки чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Parimatch. У перших матчах дня львівська "Політехніка-Галичина" була сильнішою за "Запоріжжя" 99:68, а "Черкаські Мавпи" перемогли "Старий Луцьк" 80:72. У заключній зустрічі дня "Прикарпаття-Говерла" поступилося "Київ-Баскету" 68:77.

Львівська команда була кращою суперника в кожній з чотирьох чвертей, закономірно одержавши впевнену перемогу. При цьому підопічні Ярослава Зубрицього реалізували 48% дальніх кидків – 13 з 27.

Відзначимо, що у "Політехніки-Галичини" одразу восьмеро гравців набрали 10 і більше балів, а найрезультативнішим став Владлен Бережний з 14 очками. Втім, відзначимо Олександра Тищенко, який набрав 10 очок, зробив 5 підбирань та 6 передач, виконавши більшість своїх результативних дій в першій половині матчу, що гарантувало його команді спокійну кінцівку.

У "Запоріжжя" найрезультативнішим став Роман Морозов, який відновився від пошкодження і набрав 17 очок та зібрав 9 підбирань.

"Політехніка-Галичина" піднялась на 5 сходинку турнірної таблиці з 5 перемогами в 12 матчах, у "Запоріжжя" це 13 поразка в 15 матчах і остання сходинка турнірної таблиці.

У четвер, 12 січня, команди завершать бабл у Черкасах: "Запоріжжя" зіграє зі "Старим Луцьком", а Політехніка-Галичина зустрінеться з Прикарпаттям-Говерлою.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС "Будівельник"

"Політехніка-Галичина" – "Запоріжжя" 99:68 (22:15, 26:15, 23:10, 28:18)

Черкаські Мавпи в матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch перемогли Старий Луцьк.

Команда Артема Сліпенчука лідирувала майже протягом всієї ігрової дистанції, не підпускаючи суперника. У Старого Луцька лідерську гру продемонстрував форвард Євген Коровяков, який набрав 29 очок, одного цього було недостатньо для того щоб наздогнати черкасців, у складі яких відразу три гравці набрали 18 і більше очок. Окрім результативної гри американського тандему Максвелл — Лейк варто відзначити 21 очко ветерана Дмитра Липовцева, який набрав 18 ще до великої перерви.

Черкасці продемонстрували високі кидкові показники, закинувши 12 з 29 триочкових (41%) та 51% середніх. В четвертій чверті гості наближалися до Мавп на дистанцію 6 очок, однак ближче черскасці суперника не підпустили, вигравши з рахунком 80:72.

Мавпи взяли реванш у Старого Луцька за поразку в першому колі, зрівнялися з лучанами за показниками в турнірній таблиці та вперше в сезоні виграли два матчі поспіль.

Старий Луцьк — Черкаські Мавпи 72:80 (15:23, 24:24, 17:15, 16:18)

Старий Луцьк: Євген Коровяков 29 + 10 підбирань - 4 втрати, Коцько 11 + 4 перехоплення, Панфілов 11, Рудаков 3 + 7 підбирань, Дейна 0 — старт, Прозапас 6, Бедлінський 4 + 4 підбирання, Горковенко 4, Марків 2, Алтухов 2, Олександр Коровяков 0

Черкаські Мавпи: Бі Джей Максвелл 22 + 9 підбирань + 6 передач, Липовцев 21 + 6 підбирань, Лейк 18 + 4 підбирань + 4 передачі - 4 втрати, Скіра 7 + 9 підбирань + 3 блок-шота, Руслов 6 + 7 передач + 6 підбирань + 4 перехоплення — старт, Сорочан 3, Кузнецов 2, Назаренко 1, Пошабля 0

Київ-Баскет здобув другу свою перемогу в рамках баблу в Черкасах Суперліги Parimatch, здолавши вдруге в сезоні Прикарпаття-Говерлу 77:68.

Прикарпаття-Говерла дала бій фавориту, вигравши першу чверть. Далі кияни, здавалось, перехопили ініціативу, але вдалий відрізок в середині другої половини знову повернув Прикарпаття-Говерлі лідерство і перевагу +5 до великої перерви.

В третій чверті на ще один ривок Київ-Баскету у підопічних Євгена Мурзіна в підсумку відповіді не знайшлось. Кияни довели свою перевагу до двозначної і хоча Прикарпаття-Говерла намагалось повернути інтригу до матчу, але кияни довели матч до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Назар Кісільчук з 21 очком, але найкращим у переможців був Вадим Заплотинський, на рахунку якого дабл-дабл з 10 очок та 11 підбирань, до яких він додав 5 передач та рекордні для сезона в Суперлізі 6 блок-шотів.

У Прикарпаття-Говерли відзначимо Сергія Старцева з 19 очками (3/3 триочкових) та Іллю Чугунова з 18 очками (4/5 триочкових).

Київ-Баскет, вигравши другий матч черкаського баблу, повернувся на третю сходинку турнірної таблиці, маючи 10 перемог в 14 матчах. У Прикарпаття-Говерли 5 перемог в тих же 14 матчах і 6 сходинка турнірної таблиці.

Київ-Баскет завершить бабл матчем з Черкаськими Мавпами, а Прикарпаття-Говерла зустрінеться з Політехнікою-Галичиною. Обидві гри відбудуться завтра, 12 січня.

Прикарпаття-Говерла — Київ-Баскет 68:77 (18:17, 25:21, 15:25, 10:14)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Суперлізі Parimatch відбулося три поединки регулярного чемпіонату.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!