Перемога "Київ-Баскет" на останній секунді, успіх "Будівельника. Результати Суперліги Parimatch 5 листопада

3 хвилини
2,6 т.
Перемога 'Київ-Баскет' на останній секунді, успіх 'Будівельника. Результати Суперліги Parimatch 5 листопада

"Дніпро" та "Київ-Баскет" зіграли перший матч другого ігрового баблу Суперліги Parimatch в столиці. Зустріч завершилася з рахунком 81:83 на користь киян. У другій грі столичний "Будівельник" обіграв "Черкаські Мавпи" 84:57.

Дніпро краще розпочав матч, отримавши, завдяки потужному ривку, 12 очок переваги ще в першій чверті. Команда Володимира Коваля мала перевагу в трисекундній та використала невдалий захист киян, вигравши першу чверть +6. У другій десятихвилинці підопічні Володимира Холопова трохи стабілізували ситуацію в фарбі та вирівняли гру. Вже на велику перерву за мінімальної переваги в одне очко пішли гравці київської команди.

Друга половина проходила без потужних ривків: у третій чверті лідирували кияни, більшу частину четвертої десятихвилинки невеличку перевагу мала команда з Дніпра. Більш того, підопічні Володимира Коваля мали +7 за 1 хвилину 40 секунд до кінця гри, але кияни змогли відігратися та вирвати перемогу. Два дальніх влучання від Романа Новікова, данк Сергія Юрченка дозволили Київ-Баскету відіграти відставання. А переможне влучання від Вадима Заплотинського після передачі від Антона Мусієнка поставило крапку в цьому напруженому матчі.

Дніпро не втримав перевагу та зазнав поразки, програвши свій третій матч на старті сезону. Команда Володимира Холопова оформила четверту перемогу поспіль, вигравши з рахунком 83:81. Найкращим гравцем матчу став Антон Мусієнко, який до 19 очок додав 8 підбирань та 7 передач (РЕ 30).

Вже завтра, 6 листопада, Київ-Баскет зіграє в рамках київського дербі проти Будівельника, а Дніпро протистоятиме Черкаським Мавпам.

Дніпро — Київ-Баскет 81:83 (23:17, 19:26, 19:21, 20:19)

Дніпро: Загреба 19 + 10 підбирань, Закурдаєв 18 + 8 передач + 5 підбирань - 3 втрати, Сорочан 16 + 4 передачі - 3 втрати, Джеріхов 8 + 7 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення, Тимофеєнко 7 + 5 підбирань + 4 передачі — старт, Тарасенко 7, Бачурін 6, Качанов 0, Мартинов 0

Київ-Баскет: Мусієнко 19 + 8 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення - 4 втрати, Заплотинський 18 + 12 підбирань + 4 пережачі + 3 блок-шота, Дубоненко 12 + 5 підбирань, Кісільчук 11 - 5 втрат, Новіков 11 — старт, Базилев 8, Юрченко 4 + 4 підбирання, Дюпін 0

Черкаські Мавпи на початку відзначились багатьма невимушеними помилками, реалізували лише 3 з 15 кидків, в тому числі жодного з дальньої дистанції. Будівельник спочатку теж не надто вдало увійшов у гру, але вже з другої половини першої чверті перевага киян почала відображатись на табло - +10 до першої перерви. Багато в чому цей ривок вдався завдяки Максиму Нікітіну.

З другої чверті Мавпи заграли надійніше, гра вирівнялась, але Будівельник тримав суперника на отриманій в першій десятихвилинці перевазі в 10 очок. На рівних Мавпи грали десь до кінця третьої чверті, коли Будівельник завдяки активним діям капітана Володимира Конєва знову почав збільшувати перевагу. На кінцівку гостей вже не вистачило – 20:6 в останній чверті

У Будівельника одразу три гравці записали на свій рахунок дабл-дабл – Максим Нікітін, Володимир Конєв та Максим Сандул. Додамо також, що в команді Дмитра Забірченко очки набрали всі гравці, що виходили на майданчик.

Вже завтра, 6 листопада, в Києві відбудеться столичне дербі – о 19:00 розпочнуть матч Київ-Баскет та Будівельник, які ще не програвали в сезоні. Ігровий день розпочнеться о 13:00 матчем Черкаських Мавп та Дніпра.

Будівельник – Черкаські Мавпи 84:57 (18:8, 19:17, 27:26, 20:6)

Будівельник: Рахметов 1, Хохоник 2 + 8 підбирань, Сандул 15 + 14 підбирань, Кольченко 7 + 6 підбирань, Конєв 21 + 12 підбирань – старт; Нікітін 20 + 10 підбирань, Сафонов 11, Кабанов 5, Зайцев 2

Черкаські Мавпи: Лакомов 2, Руслов 5 – 5 втрат, Скіра 14 + 7 підбирань, Пошабля 14 + 6 передач, Назаренко 5 + 7 підбирань + 5 перехоплень – старт; Липовцев 9, Кузнецов 4, Плясов 4, Крутогуз 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!