"Київ-Баскет" впевнено переміг "Говерлу" у Суперлізі

1,1 т.
'Київ-Баскет' впевнено переміг 'Говерлу' у Суперлізі

Столичний "Київ-Баскет" розгромив "Прикарпаття-Говерлу" 83:43 в матчі регулярного чемпіонату Суперліги.

"Говерла-Прикарпаття" не надто вдало розпочала матч, набравши за перші шість хвилин лише два очки і програвши цей відрізок 2:12. Після цього підопічні Євгена Мурзіна налагодили гру в атаці, хоча у підсумку першу чверть "Київ-Баскет" виграв 17:10.

У другій чверті "Київ-Баскет" збільшив свою перевагу до 18 очок, вигравши десятихвилинку 22:11. Після великої перерви кияни не знизили темп, в підсумку вигравши +40. Що цікаво: друга, третя та четверта десятихвилинки завершились з однаковим рахунком.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Ігор Дубоненко з 17 очками, у Романа Новікова 15 очок, 6 підбирань та 5 передач. У "Прикарпаття-Говерли" Артем Водолазський набрав 15 очок, до яких додав 9 підбирань.

"Київ-Баскет" наздогнав "Дніпро" в турнірній таблиці – у обох команд по 48 очок після 28 зіграних матчів. З ними зрівнятись також може сьогодні БІПА, якщо переграє "Старий Луцьк".

"Київ-Баскет" завершить бабл у Черкасах грою з "Черкаськими Мавпами", а "Прикарпаття-Говерла" зіграє з БІПОЮ.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС "Будівельник"

"Прикарпаття-Говерла" – "Київ-Баскет" 43:83 (10:17, 11:22, 11:22, 11:22)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні київський "Будівельник" зазнав першої поразки в сезоні Суперліги.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!