Перемога чемпіона: результати Суперліги Паріматч 18 березня

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 18 березня, було зіграно два поєдинки в Суперлізі Паріматч.

Чемпіон країни "Дніпро" в домашньому матчі обіграв "Черкаські Мавпи" (89:69), а "Харківські Соколи" програли вдома "Миколаєву" (68:78).

Господарі краще розпочали матч, переконливо вигравши стартову чверть. У другій десятихвилинці Мавпи зуміли зупинити вдалий відрізок суперника і навіть мінімально виграли 10-хвилинку, але на загальному малюнку це не позначилось.

За рахунок хорошої реалізації триочкових кидків, переваги на щитах та індивідуально сильної гри від Іссуфа Санона Дніпро пішов на велику перерву, маючи +11. Мавпи мали проблеми з реалізацію кидків із гри, зокрема суттєво програючи супернику в контексті дальніх атак.

Дніпро — Черкаські Мавпи

Ця тенденція поширилася і на другу половину матчу. Потужна третя чверть від Дніпра, яку команда Дениса Журавльова виграла 26:16, відправила Мавп у нокдаун. Черкасці знову краще провели другу чверть половини — цього разу другої — але перевага Дніпра, як на майданчику, так і за рахунком була занадто переконливою. Чемпіон України втретє в сезоні здолав Черкаських Мавп, вигравши домашній матч із рахунком 89:69.

Дніпро свою наступну гру зіграє 20 березня вдома проти Миколаєва, а Черкаські Мавпи у цей самий день протистоятимуть у Харкові місцевим Соколам.

Дніпро — Черкаські Мавпи 89:69 (27:14, 20:22, 26:16, 16:17)

Дніпро: Санон 19 + 6 передач, Тимофеєнко 17 + 9 підбирань, Кравцов 14 + 2 блок-шота, Террелл 11, Купер 5 + 9 передач + 6 підбирань — старт, Коломойський 9, Корнієнко 9 + 8 підбирань + 4 передачі, Закурдаєв 3, Глєбов 2, Бондарчук 0

Мавпи: Янг 15, Райт 8, Конєв 6, Скапінцев 6, Камерон 6 — старт Бондаренко 12 + 4 передачі, Дзюба 5, Попов 4, Ткаченко 3 + 5 підбирань, Сергеєв 2, Вільямс 2, Руслов 0

Харківські Соколи програли вдома Миколаєву в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 68:78.

Турнірне становище зобов`язувало господарів йти вперед, виборювати переможні очки. Натомість гості могли грати в своє задоволення без надмірних переживань за турнірні перспективи. І, схоже, цей психологічний чинник таки став спільником гостей у першій половині.

Без надмірних швидкостей гості раз у раз прорізали захист господарів. Краща реалізація та перевага під щитами дозволили миколаївцям уже за стартову чверть забезпечити 13 очок переваги.

До великої перерви господарі скоротили відставання на 6 очок.

Очікуваного перелому по великій перерві не сталося. Навпаки, гості знову посилили тиск та пішли вперед. Ще більш чіткою стала перевага миколаївців у реалізації та на підбираннях. Відтак на заключну чверть їхня перевага зросла до 16-ти очок.

Господарі до останнього намагалися врятувати матч, але сил для цього відверто не вистачало. Відтак Миколаїв виборов другу перемогу в третьому особистому поєдинку суперників поточного сезону, завдавши удару по мріям Соколів про плей-оф.

Наступний матч Соколи грають вдома 20 березня проти Черкаських Мавп. Миколаїв того ж дня гратиме в Дніпрі.

Харківські Соколи – Миколаїв – 68:78 (10:23, 25:19, 12:21, 21:15)

Харківські Соколи: Преслі 23о + 7пд, Чумаков 15о + 9пд, Богз 13, Бояркін 8, Нємцу 3о + 9пд, Місяць 3, Пейдж 3, Мусієнко, Анісімов.

Миколаїв: Приймак 16, Колтер 15о + 7пр, Едріан 13о + 12пд, Заплотинський 10, Конате 9о + 5пд, Гудвін 5о + 13пд, Боднар 5о + 6пд, Дубоненко 4, Хохоник 1.

Турнірне становище

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Прометей" на рідному майданчику в Кам'янському переміг у складному матчі БК "Запоріжжя" 74:70.