Перемога "Мавп" та "Будівельника": результати Суперліги Windrose 18 грудня

4 хвилини
5,2 т.
Будівельник переміг Кривбас

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 18 грудня, граються чергові поєдинки групового етапу у Суперлізі Windrose. У Києві "Будівельник" обіграв "Кривбас" (82:73), а "Черкаські Мавпи" вдома перемогли "Миколаїв" (81:71).

Статус фаворита кияни почали виправдовувати зі старту, створивши перевагу 10:2 і втримуючи її. Кривбас старався триматись за господарями на невеликій відстані, але провал в середині другої чверті коштував гостям -19 за три хвилини до великої перерви. Кінцівку чверті все-таки краще зіграли гравці Кривбасу, які трішки відігрались – 38:27.

Третя чверть пройшла в схожому з попередньою ключі – за хвилину до кінця Будівельник вигравав +23, але Кривбас до перерви трішки скоротив відставання – 58:40. На той момент у Кривбаса була реалізація 28% проти 56% у Будівельника, що і спричинило таку різницю у рахунку.

Будівельник — Кривбас

В останній чверті Кривбас "прорвало" – команда Сліпенчука здобула 33 бали, скоротила відставання до 8-10 очок і тримала інтригу до кінця, поступившись 73:82.

Найкращим кравцем матчу став Майкл Стоктон, який до 18 очок додав 15 передач та 4 підбирання за 30 хвилин на майданчику.

Наступні матчі команди проведуть в рамках 1/8 фіналу Кубку України. Кияни 22 грудня зіграють з Черкаськими Мавпами-2, а Кривбас 8 січня зійдеться з харківським Політехніком.

Будівельник — Кривбас 82:73 (17:12, 21:15, 20:13, 24:33)

Будівельник: Браун 6, Стоктон 18 + 15 передач, Близнюк 5 + 6 підбирань, Апшоу 11 + 6 підбирань, Гордон 24 + 9 підбирань – старт; Рендл 12, Конєв 6, Прокопенко 0, Кобець 0

Кривбас: Юміпіг 13, Артамонов 17, Поповіч 1

Черкаські Мавпи — Миколаїв

Черкаські Мавпи здобули непросту перемогу над Миколаєвом 81:71, переломивши хід гри у другій половині.

Команди почали без розвідки в швидкому темпі, але відчувалось, що це матч аутсайдерів – за першу половину гри і Черкаські Мавпи, і Миколаїв допустили до 10 втрат, а за весь матч на двох число втрат досягло 34.

При цьому гравці Миколаєва влучали краще – 46% проти 38%, плюс показали чудову реалізацію штрафних – 93% (14 з 15). Це дозволило вже в кінцівці першої чверті гостям відірватись на 8 очок (16:24), а до великої перерви створити ще комфортнішу перевагу (35:47).

У третій чверті Черкаським Мавпам вдалось переломити хід гри і за наступні 10 хвилин максимально приблизитись до суперника – 53:55. А на початку останньої чверті господарі вишли вперед і вже Миколаїв опинився у ролі наздоганяючих. Втім, з цією роллю гості не впорались – останню хвилину команди почали при +9 для Мавп і ця перевага господарів зрештою збільшилась до 10 очок.

Кращим в матчі став Генрі Дугат, на рахунку якого 22 очки, 8 підбирань, 5 передач та 4 перехоплення.

Черкаські Мавпи в останній грі цього року для себе 24 грудня приймуть вдома Київ-Баскет. Миколаїв 23 грудня зіграє у рамках Кубка України проти Тернополя.

Черкаські Мавпи — Миколаїв 81:71 (16:24, 19:23, 18:8, 28:16)

Черкаські Мавпи: Кольченко 9, Ткаченко 16 + 6 підбирань, Дугат 22 + 8 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення, Максвелл 9 + 7 підбирань, Сергеєв 6 – старт; Первіс 15, Хамільтон 2, Попов 0, Конате 2

Миколаїв: Херст 10 + 5 підбирань, Волкер 17 + 7 підбирань + 8 передач + 4 перехоплення, Кальніченко 6, Радуніч 10 + 6 підбирань, Бріджман 5 + 6 підбирань – старт, Дубоненко 13, Барніс 5 + 5 підбирань, Заплотинський 3, Кожемякін 2, Тіщенко 0, Хохоник 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні лідер першості "Прометей" підтвердив свій статус у домашній грі з "Тернопілем". Колектив із Слобожанського розбив суперника – 102:77.