"Прометей" забив 100 очок, вигравши 19-й матч поспіль: результати Суперліги Windrose 17 грудня

3 хвилини
5,2 т.
'Прометей' забив 100 очок, вигравши 19-й матч поспіль: результати Суперліги Windrose 17 грудня

БК "Запоріжжя" здобув несподівану перемогу над "Київ-Баскетом" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Підопічні Станіслава Овдєєнка були сильнішими на своєму майданчику – 70:65.

Зустріч розпочалася з очікуваних результативних атак столичного колективу. "Бджоли" досить швидко досягли шестиочкової переваги, проте дуже скоро її розгубили, дозволивши супернику вже до кінця періоду повернути борг.

У другому періоді запорожці пішли у відрив до "+11". Наставник "Київ-Баскета" Айнарс Багатскіс у великій перерві вніс корективи у гру своїх підопічних. Це дозволило гостям перед вирішальною чвертю практично зрівняти рахунок у грі.

Четверта 10-хвилинка подарувала вболівальникам неймовірну інтригу. За шість із половиною хвилин до фінальної сирени рахунок на табло був 53:52. Кінцівка перетворилася на справжню гойдалку, а на останній хвилині запорізькі баскетболісти вирвали перемогу.

"Запоріжжя" – "Київ-Баскет" – 70:65 (25:17, 12:15, 11:15, 22:18)

В іншому матчі ігрового дня лідер першості "Прометей" підтвердив свій статус у домашній грі з "Тернополем". Колектив із Слобожанського розбив суперника – 102:77.

"Прометей" обіграв "Тернопіль".

Перша чверть несподівано пройшла у рівній боротьбі та завершилася з мінімальною перевагою господарів. Проте у другому періоді гості відверто провалилися. "Тернопіль" за 10 хвилин зумів набрати лише дев'ять пунктів, пропустивши у відповідь 28.

Після великої перерви "Прометей" спокійно контролював перебіг зустрічі. Втім, гостям довгий час вдавалося відпустити суперника на більш серйозну відстань.

Четверта 10-хвилинка перетворилася на формальності, а гості спокійно здобули два очки, забивши понад 100 очок. Цей успіх став для лідера чемпіонату 19-м поспіль.

"Прометей" – "Тернопіль" – 102:77 (25:23, 28:9, 25:22, 24:23)

У ще одному матчі "Хімік" перед рідними вболівальниками у приголомшливому матчі все ж таки вирвав два очки у грі з "Харківськими Соколами". Зустріч у Південному залишилася за господарями – 74:72.

"Хімік" вигриз два очки у грі із "Соколом".

Суперники розпочали поєдинок у рівній боротьбі. Команди обмінялися відривами на чотири пункти, але у другому періоді южненці почали нарощувати перевагу. У середині періоду "хіміки" зуміли досягти переваги "+13".

Після великої перерви гості зуміли трохи зменшити відставання. На вирішальну 10-хвилинку команди вийшли за рахунку 57:50. "Соколам" вдалося перевернути перебіг гри та вийти вперед. Проте на останніх секундах господарі зуміли зробити камбек та закінчити зустріч на свою користь.

"Хімік" – "Харківські Соколи" – 74:72 (16:13, 24:16, 17:21, 17:22)

У заключному матчі 17 грудня "Дніпро" на виїзді у четвертому періоді зламав опір "Одеси".

"Одеса" – "Дніпро" – 80:87 (21:28, 20:14, 18:20, 21:25)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні київський "Будівельник" здобув чергову перемогу у Суперлізі Windrose.