Офіційно. Айнарс Багатскіс залишив посаду головного тренера збірної України з баскетболу

1,7 т.
Багатскіс

Айнарс Багатскіс залишив посаду головного тренера чоловічої збірної України з баскетболу. Після завершення кваліфікації чемпіонату світу-2023 у латвійського фахівця закінчився термін дії контракту з Федерацією баскетболу України.

В останній кваліфікації українська збірна зуміла вийти на другий етап, проте виконати поставлене перед нею завдання та вийти на чемпіонат світу не змогла, посівши п'яте місце у своїй групі.

Айнарс Багатскіс працював на посаді головного тренера чоловічої збірної України три з половиною роки. За цей час йому вдалося кваліфікуватися на чемпіонат Європи 2021 року, вигравши свою групу відбору. Також Багатскісу вдалося вивести збірну України до плейофу Євробаскету, де минулої осені команда зупинилася на стадії 1/8 фіналу. У підсумку Україна посіла 11 місце на турнірі.

Загалом на чолі національної команди Багатскіс провів 24 офіційні матчі, з яких 13 виграв та в 11 програв.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!