Поразка "Одеси" і "Черкаських Мавп": результати Суперліги Паріматч 28 квітня

3 хвилини
525
Суперліга Паріматч

У середу, 28 квітня, в чемпіонаті України з баскетболу граються чергові поєдинки в Суперлізі Паріматч.

В Одесі місцевий однойменний клуб програв "Харківським Соколам" у заключному домашньому поєдинку сезону – 72:79, а "Миколаїв" переміг у рідних стінах "Черкаськi Мавпи", і здобув сьому перемогу в сезону – 94:81.

Одеса – Харківські Соколи

Якогось суттєвого впливу на турнірне становище матч у Одесі вже не міг спричинити. Та на місцевому рівні підвалу турнірної таблиці певні принципові моменти залишалися. У разі перемоги господарі зрівняли б рахунок у сезонній серії з харків'янами.

Тому після нетривалих стартових гойдалок одесити таки взяли контроль над грою, відіграли п'ять очок відставання та пішли вперед. У другій 10-хвилинці господарі не збавляли темпу та здобули на велику перерву 11 очок переваги. Лідерами атак одеситів за цей час були Браун (10 очок), Артамонов (8), Блейлок (8). Разом із тим Новіков із Прокопенком назбирали по 3 фоли.

З поновленням гри у другій половині господарі спробували продовжити агресивний тиск на суперника. Однак після влучань Носкова та Брауна реалізація подальших атак захлинулася. Натомість гості взялися поступово скорочувати відставання.

Ще важчим становище господарів стало в середині третьої чверті, коли майданчик накульгуючи залишив Рамело Браун, якому знадобилася медична допомога. Одесити і без цього починали зустріч без Кондракова з Воєводою. Гості тим часом продовжили тиснути, відіграли відставання і знову вийшли вперед. Гра пішла за сценарієм гойдалок. Господарі вперто намагалися повернути лідерство, та їх чекала ще одна втрата. Мюрей Монді впав у боротьбі під кільцем суперника та також залишив майданчик накульгуючи. Гості на цей момент мали один бал переваги, який закріпили ще шістьма очками.

Відтак Харківські Соколи втретє в сезоні перемогли Одесу.

Одеса наступний поєдинок грає 1 травня в Черкасах. Соколи 30 квітня гратимуть на виїзді проти Хіміка.

Одеса – Харківські Соколи – 72:79 (19:15, 20:13, 18:28, 15:23)

Миколаїв – Черкаські Мавпи

Перша половина залишилася за Миколаєвом, хоча гості були кращими під щитами – 21 підбирання проти 19 і в командній грі – 8 передач проти 6. Проте, в свою чергу господарі стріляли значно влучніше. Їм вдалося реалізувати 22 кидки, з яких 6 триочкових. Мавпи відповіли 17, з яких лише 2 з дальньої. Не поступитися за підсумками двох 10-хвилинок більш серйозно, черкащанам допомогла дисципліна – 8 балів до активу вони набрали з лінії, Корабели – 1.

З перевагою +7 Миколаїв розпочинав другу половину. В третій чверті дабл-дабл оформив один з лідерів команди Едріан – 27 очок + 10 підбирань. Такий внесок допоміг Корабелам зберегти невелику перевагу в 3 бали перед заключною частиною і надихнув партнерів на останній ривок.

Миколаїв повністю переграв суперника у вирішальний частині. Господарі закинули 10 разів з 20 спроб, тоді як Мавпи продемонстрували жахливу реалізацію – 3 влучання з 15 кидків. Як підсумок, перемога Корабел – 94:81. Варто відзначити Колтера (26 очок), Конате (22 очка) та Едріана (29 очок + 15 підбирань).

Миколаїв – Черкаські Мавпи 94:81 (30:24, 21:20, 22:26, 21:11)

Миколаїв: Колтер 26 очок + 4 підбирань + 7 передач, Конате 22 очок + 8 підбирань + 1 передач, Едріан 29 очок + 15 підбирань + 5 передач, Едж 6 очок + 2 підбирань + 2 передач, Дубоненко 5 очок + 2 підбирань + 3 передач

Черкаські Мавпи: Камерон Скотт 6 очок + 6 підбирань + 2 передач, Янг 20 очок + 5 підбирань + 1 передач, Конєв 20 очок + 7 підбирань + 4 передач, Ткаченко 4 очок + 5 підбирань + 1 передач, Райт 16 очок + 5 підбирань + 3 передач

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні чемпіон України "Дніпро" обіграв "Будівельник" у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч. Зустріч завершилася з рахунком 87:82.