"Одеса" обіграла "Миколаїв" у Суперлізі Windrose

3 хвилини
1,9 т.
Одеса перемогла Миколаїв

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 10 лютого, було зіграно єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. "Одеса" на своєму майданчику з рахунком 75:66 обіграла гостей із "Миколаєва".

Початок матчу був рівним. Одеса розпочала його з ривка 6:0, проте Миколаїв зумів відреагувати. На першу перерву господарі пішли за мінімальної переваги. Старт другої чверті знов був за Одесою. Браян Фіцпатрік і Томс Лейманіс вели команду за собою. Однак знову Миколаїв відреагував і зумів відіграти 7 очок відставання. Втім, Одеса зробила невеликий відрив. Цього разу завдяки грі Андрія Агафонова. На велику перерву одесити мали перевагу +7.

Одеса обіграла Миколаїв

Після перерви Одеса продовжила справу і навіть збільшила перевагу до 10 очок, проте корабели знову не дали супернику можливість відірватися, однак поступалися перед останньою перервою -5.

Остання чверть запам’яталась неймовірною грою Лейманіса, який влучив п’ять поспіль кидків, включно з одним триочковим. Завдяки йому Миколаїв мав перевагу в 9 очок за дві хвилини до закінчення матчу. Як виявилось, цей відрізок став вирішальним у матчі. Одесі вдалось довести матч до перемоги і перервати серію із семи поразок поспіль.

12 лютого Одеса буде грати проти Кривбасу в наступному матчі, а Миколаїв 17 лютого зіграє з Будівельником.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Одеса. СК Динамо

Одеса – Миколаїв 75:66 (18:17, 21:15, 16:18, 20:16)

Одеса: Агафонов (13 + 5 підбирань + 3 асисти), Келлісон (13), Фіцпатрік (11), Марченко (2 + 5 підбирань), Шепард (10 +11 підбирань), Лаурис (4), Лейманіс (20 + 5 асистів), Гутман (2), Ткачук (0), Новіков (0)

Миколаїв: Барніс (10), Кожемякін (11), Радуніч (13), Тіщенко (4), Крік (16 + 5 підбирань), Херст (6), Волкер (6), Хохоник (0), Онуфрієв (0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 7 лютого "Харківські Соколи" обіграли "Запоріжжя" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Підопічні Валерія Плеханова були сильнішими на своєму майданчику – 79:74.