"Харківські Соколи" на останніх секундах вирвали перемогу над "Запоріжжям" у Суперлізі Windrose

9,9 т.
'Харківські Соколи' на останніх секундах вирвали перемогу над 'Запоріжжям' у Суперлізі Windrose

"Харківські Соколи" обіграли "Запоріжжя" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Підопічні Валерія Плеханова були сильнішими на своєму майданчику – 79:74.

Поєдинок у Харкові подарував уболівальникам неймовірну інтригу та яскравий баскетбол. У першому періоді на майданчику домінували "Соколи". Завдяки класній грі в обороні господарі досягли переваги у 16 очок.

Утім, гостям досить швидко вдалося прийти до тями і почати поступово нівелювати відставання. Команда тренера Станіслава Овдєєнка почала дуже щільно діяти із суперниками під своїм щитом, чим не дозволяли вже настільки часто опонентові забивати легкі очки.

Після великої перерви "Запоріжжя" продовжило гонитву за "Соколом". Харків'янам не вдалося втримати свій відрив, що призвело до неймовірної розв'язки.

У вирішальній 10-хвилинці на паркеті почалися справжні гойдалки. Господарі то виходили вперед, то рахунок знову зрівнювався. Все вирішилося за 9 секунд до фінальної сирени, коли точний триочковий вдався американському легіонеру харків'ян Майклу Девісу.

"Харківські Соколи" – "Запоріжжя" – 79:74 (26:15, 18:22, 11:16, 24:21)

Як повідомляв OBOZREVATEL, київський "Будівельник" програв "Хіміку" у Суперлізі Windrose.