Третя поспіль перемога "Мавп", "Дніпро" виграв у Києві: результати Суперліги Windrose 11 лютого

7,6 т.
Третя поспіль перемога 'Мавп', 'Дніпро' виграв у Києві: результати Суперліги Windrose 11 лютого

"Черкаські Мавпи" здобули третю поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Команда Максима Міхельсона була сильнішою на майданчику "Запоріжжя" – 82:86.

Поєдинок вийшов неймовірно напруженим та цікавим. У першому періоді ініціативою найчастіше володіли господарі паркету, яким водночас не вдавалося відірватися у рахунку більше, ніж на три пункти.

У другій 10-хвилинці на майданчику почалася ще більша інтрига. Баскетболісти обох команд відповідали один одному атакою на атаку, не давай супернику заробити комфортну перевагу у рахунку.

А ось після великої перерви гру набагато впевненіше почали відчувати гравці "Запоріжжя". Забивши кілька очок підряд, господарі зробили ривок 9:2. Проте одразу гості зробили камбек, повернувшись у гру.

Все вирішувалося у заключній чверті. На старті "Мавпам" вдалося вийти вперед. Більше того, протягом чотирьох із половиною хвилин господарі не могли вразити обручку суперника. Це і стало причиною поразки "Запоріжжя" у грі.

"Запоріжжя" – "Черкаські Мавпи" – 82:86 (25:25, 19:22, 27:20, 11:19)

У центральному матчі 11 лютого у Києві зійшлися місцеві "бджоли" та гості з Дніпра. Столична команда зазнала поразки, проваливши третю чверть, – 60:79.

"Дніпро" переміг у Києві.

Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі, проте потім дніпряни почали поступово нарощувати перевагу. Це позначилося і на рахунку, який перед першою перервою зафіксував "+7" для команди Дмитра Болдаєва.

Господарі зі стартом другої чверті кинулися в гонитву за суперником і майже дістали його, скоротивши відставання до двох пунктів. Проте баскетболісти "Дніпра" досить швидко повернули ініціативу до своїх рук і почали ловити опонента на помилках у захисті.

Після великої перерви гості підняли темпи, а у баскетболістів "Київ-Баскета" зовсім нічого не виходило в атаці. Це призвело до того, що за 10 хвилин ігрового часу столична команда зуміла набрати лише шість очок, а відрив "Дніпра" досяг позначки у 21 очко.

Четверту чверть баскетболісти з Києва спробували провести в атаці, але гості спокійно утримували суперників на дистанції та спокійно довели гру до підсумкової перемоги.

"Київ-Баскет" – "Дніпро" – 60:79 (17:24, 21:22, 6:19, 16:14)

У ще одному матчі ігрового дня "Тернопіль" на домашній арені був сильнішим за "Харківські Соколи".

"Тернопіль" – "Харківські Соколи" – 76:66 (25:17, 16:19, 18:19, 17:11)

Як повідомляв OBOZREVATEL, чемпіон України "Прометей" здобув другу поспіль перемогу на старті топ-16 Ліги чемпіонів.