Камбек "Київ-Баскета" з "-25", перемога новачка: результати Суперліги Windrose 1 жовтня

7,0 т.
Камбек 'Київ-Баскета' з '-25', перемога новачка: результати Суперліги Windrose 1 жовтня

Новачок Суперліги Windrose "Кривбас" і "Тернопіль" влаштували розкішне видовище в матчі регулярного чемпіонату першості з баскетболу. Криворізький клуб на своєму майданчику, здійснивши кілька камбеків, в овертаймі виявився сильнішим – 95:89.

Підопічні Артем Сліпенчука були налаштовані порадувати рідні трибуни дебютною перемогою в турнірі. Рівний старт матчу перетік в абсолютне домінування "Тернополя" у другій 10-хвилинці.

Баскетболісти Дмитра Забірченка видали розкішний відрізок, який привів до переваги гостей у 13 очок. Криворіжці досить швидко прийшли до тями і вже до великої перерви не тільки відігралися, а й примудрилися вийти вперед.

Третій період пройшов у рівній боротьбі до самої кінцівки, де господарі видали ривок 4:0. На вирішальну 10-хвилинку "Кривбас" вийшов із перевагою в п'ять очок.

Четверта чверть розпочалася з того, що гості легко нівелювали своє відставання в рахунку. Після цього окрилені тернополяни продовжили бомбардувати кільце суперника і в підсумку вийшли вперед 70:77.

Здавалося, що цей момент вирішить наперед результат зустрічі, проте команда Сліпечнука тут же здійснила камбек і зрівняла рахунок. Гойдалки в кінцівці поєдинку завершилися овертаймом, який виграли господарі.

"Кривбас" – "Тернопіль" 95:89 ОТ (16:18, 24:20, 26:23, 16:21, 13:7)

В іншому матчі ігрового дня "Миколаїв" на своєму майданчику упустив перемогу над столичним "Київ-Баскетом", маючи перевагу в 25 очок по ходу гри. У битві двох латвійських тренерів сильнішим виявився Айнарс Багатскіс – 80:87.

Баскетболісти "Миколаєва" дякують вболівальникам.

Поєдинок розпочався розкішно для "корабелів", які здивували суперника високим темпом і пресингом. Результатом стали "+16" для господарів уже в першій чверті.

Гості в другому періоді зуміли дещо зупинити натиск опонента. Баскетболісти Айнарса Багатскіса зуміли взяти себе в руки і відіграти три пункти. Однак старт другої половини видався кошмарним для киян, які пропустили ривок 8:0.

Киянам вдалося відновити контроль над грою і перед великою перервою вони мали відставання в 14 очок. Маючи такий гандикап, господарі відчували впевненість у своїх силах.

Миколаївці зовсім не давали суперникам розігнатися на майданчику. Проте до екватора періоду столичний колектив видав відрізок 0:8, скориставшись помилками "корабелів", а потім дві дальні спроби вдалися форварду гостей Вашингтону.

За 33 секунди до кінця рахунок зупинився на позначці 74:73, і в підсумку матч перекотився в овертайм. Тут кияни дотиснули суперника і довели гру до перемоги.

"Миколаїв" – "Київ-Баскет" – 80:87 ОТ (32:12, 13:16, 17:20, 12:26, 6:13)

Турнірна таблиця Суперліги Windrose.

Єдиним матчем, в якому переможець визначився в основні 40 хвилин, став поєдинок у Харкові. Тут місцеві "Соколи" нічого не зуміли протиставити чинному чемпіону "Прометею" – 68:94.

Сумнівів у підсумковому успіху підопічних Ронена Гінзбурга не виникало ні на секунди. Гості з перших хвилин захопили ініціативу і не випускали її з рук до фінальної сирени.

"Харківські Соколи" – "Прометей" 68:94 (16:27, 15:21, 21:16 16:30)

Як повідомляв OBOZREVATEL, київський "Будівельник", набравши 100 очок, здобув першу перемогу в новому сезоні Суперліги.