Перемоги "Хіміка" та "Будівельника": результати Суперліги Windrose 30 вересня

4,2 т.
Суперліга Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 30 вересня, граються чергові два поєдинки групового етапу Суперліги Windrose. У Черкасах місцеві "Мавпи" поступилися "Хіміку" – 63:89. У другій грі дня київський "Будівельник" розгромив БК "Одеса" (102:56).

Напередодні домашньої зустрічі з Хіміком головний тренер черкасців Максим Міхельсон очікував важку боротьбу, хвилюючись за емоційну налаштованість своїх гравців після виснажливої перемоги у попередньому поєдинку проти Будівельника.

Мавпи програли Хіміку

І хвилювання виявилися не даремними. Господарі невпевнено ввійшли в боротьбу. Їм ніяк не вдавалося налагодити командну взаємодію. Не пішла гра в героя попереднього матчу Родні Первіса. За першу половину він так і не зміг жодного разу влучити в кільце.

За першу половину господарі значно більше помилялися, за втратами вони поступалися 9:4. Натомість южненці більше та влучніше атакували. Відтак Хімік виграв дві чверті зі старту з загальною перевагою в 13 очок.

Розмочити особистий рахунок набраних очок Первіс зміг лише одним влучанням зі штрафного в середині третьої 10-хвилинки. Періодичні активні дії від Кольченка та Максвелла не мобілізували господарів. Відтак загальна тенденція не змінилася. Хімік продовжив домінувати та виграв і третю чверть.

Заключна 10-хвилинка остаточно позначила перевагу гостей. Ті на її старті продовжили збільшувати перевагу – 7:0. У підсумку Хімік впевнено виграв і заключну чверть та весь поєдинок.

Найрезультативнішими в переможців стали Делано Спенсер (28 очок) та Крістіан Джонс (16 очок, 8 підбирань).

Черкаські Мавпи наступний поєдинок грають 2 жовтня вдома проти Одеси. Хімік того ж дня гратиме в Києві проти Будівельника.

Будівельник - Одеса

"Будівельник" прекрасно почав матч. Вже за стартові 2 з половиною хвилини господарі майданчику зробили ривок у + 11. У підсумку, домінування підопічних Ігорса Міглініекса у першій чверті було беззаперечним. На короткий перепочинок Будівельник пішов з перевагою аж у 23 очки.

У другому ігровому відрізку одеситам вдалося вирівняти становище на паркеті. 10-хвилинка пройшла в абсолютно рівній боротьбі. Однак, бодай мінімально скоротити відставання від столичного клубу гостям не вдалося.

Відпочивши та набравшись нових сил, Будівельник швидко повернув собі ініціативу, не даючи команді Олега Юшкіна майже нічого зробити. До фінальної сирени господарі майданчика збільшили відрив до непристойних для одеситів 46 очок. Як результат розгромна звитяга Будівельника – 102:56.

Турнірне становище

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" вилетів із Кубка Європи ФІБА, не зумівши зробити камбек у поєдинку проти польського "Трефл Сопота".

Зазначимо, що 26 вересня "Черкаські Мавпи" обіграли вдома київський "Будівельник" 90:85, а "Прометей" був сильнішим за БК "Запоріжжя" 89:74.