Україна здобула розгромну перемогу у відборі на чемпіонат світу з баскетболу-2023

Нідерланди України

Чоловіча збірна України з баскетболу у 3-му турі другого етапу кваліфікації на чемпіонат світу-2023 розгромила команду Нідерландів. Зустріч в Алмері завершилася з рахунком 77:96.

Українці впевнено розпочали поєдинок. Точні атаки разом зі щільною грою під кільцями призвели до стартового трихвилинного ривка 11:0. Наставник господарів був змушений терміново брати тайм-аут, але це не дуже допомогло. Перші очки Нідерланди набрали лише тоді, коли напроти України на табло світилася цифра 17.

Поступово наш суперник почав приходити до тями, налагодивши точність і відповівши ривком 9:0. У відповідь Ілля Сидоров, закинувши третю троячку з трьох спроб, знову збільшив відрив.

У час, що залишився, точилася рівна боротьба, де Нідерланди зуміли скоротити відставання. Наші баскетболісти програли щит, провалилися кілька разів у трисекундній зоні, внаслідок чого перша десятихвилинка завершилася з рахунком 21:28 на нашу користь.

Другу чверть обидві команди розпочали практично без захисту, демонструючи високу результативність. Гра йшла на зустрічних курсах. Точні "трюльники" від "жовто-синіх" продовжували тримати 10-очковий гандикап. Ілля Сидоров продовжував феєрити, закинувши вже 4-й триочковий із 5 спроб.

Україна часто атаки завершувала у швидкому прориві, користуючись практичною відсутністю захисту в опонентів. На перерву збірні пішли за рахунку 35:59.

Початок другої половини був за збірною України. Нідерландці нічого не могли вдіяти з нашими гравцями, які точно атакували з різних дистанцій. Незважаючи на те, що баскетболісти вже не демонстрували таку шалену результативність, як у дебюті матчу, підопічні Багатскіса не давали супернику жодних шансів на камбек.

Четверта чверть стала формальністю. Наші співвітчизники контролювали ситуацію та впевнено довели зустріч до розгромної перемоги.

Свій наступний поєдинок збірна України проведе 16 листопада проти Ісландії. Початок о 16:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 24 серпня українські баскетболісти у першому турі другого етапу кваліфікації до чемпіонату світу 2023 року програли команді Італії 89:97.

Поразкою завершився і гостьовий матч 2 туру проти Ісландії. 28 серпня "жовто-сині" в овертаймі поступилися з рахунком 88:91.

Пізніше Айнарс Багатскіс назвав оновлений тренерський штаб збірної України з баскетболу.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!