Перемоги "Київ-Баскета" та "Прикарпаття", успіх "Старого Луцька": результати Суперліги Parimatch 12 січня

4 хвилини
3,6 т.
Перемоги 'Київ-Баскета' та 'Прикарпаття', успіх 'Старого Луцька': результати Суперліги Parimatch 12 січня

В останній ігровий день черкаського бабла чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Parimatch "Запоріжжя" поступилося "Старому Луцьку" 66:73, "Політехніка-Галичина" була сильнішою за "Прикарпаття-Говерлу" 92:56, а "Київ-Баскет" виграв у "Черкаських Мавп" 87:72.

Перший матч бабла виявився непростим для "Запоріжжя" та "Луцька". Матч розпочався з 0:5 для "Запоріжжя", але наприкінці другої хвилини Морозов реалізував дальню спробу, чим задав темп для подальшої гри команди. За першу половину гри Запоріжжя реалізувало 8 з 11 триочкових кидків, особливо постарався Віталій Тельчаров, який реалізував всі свої 6 дальніх спроб. Це дозволило "Запоріжжю" вже в середині першої чверті впевнено вийти вперед, а у другій чверті навіть збільшити свою перевагу до двозначних цифр. У підсумку на велику перерву команди пішли за +12 для "Запоріжжя".

В третій чверті "Запоріжжя" "перестало" влучати з-за периметру, через що "Старий Луцьк" поступово відігрався і навіть вийшов вперед. В цей час Биков якраз влучив єдиний точний дальній команди в десятихвилинці, що дещо надихнуло партнерів, які до перерви повернули собі перевагу +6.

Втім, на кінцівку "Запоріжжя" не вистачило. Варто зазначити, що зі стартової п’ятірки лише у Ледньова 28 зіграних хвилин в матчі, а решта зіграли 33 хвилини і більше. Фактично відсутність ротації та третій ігровий день дався взнаки команді в останній десятихвилинці. До середини чверті "Старий Луцьк" знову наздогнав суперника, а остання хвилина розпочалась при +9 для лучан. У підсумку 73:66.

Кращим у "Старого Луцька" став Євген Коровяков з 13 очками, 7 підбираннями та 6 передачами. Найрезультативнішим у "Запоріжжя" став Віталій Тельчаров, який за другу половину виконав одну дальню спробу і ту невлучно, а в підсумку набрав 23 очки.

Запоріжжя завершило бабл на останньому місці з двома перемогами в активі, а "Старий Луцьк", вигравши другий матч в Черкасах з трьох і загалом з чотирма перемогами перебуваючи на сьомій позиції, наблизився до "Прикарпаття-Говерли" та "Політехніки-Галичини".

Далі "Запоріжжя" зіграє 25 та 26 січня у Києві проти "Дніпра" та "Будівельника", а "Старий Луцьк" 27-29 січня прийматиме бабл у себе, де зіграє проти БІПИ та двічі з "Політехнікою-Галичиною".

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС "Будівельник"

"Старий Луцьк" – "Запоріжжя" 73:66 (13:17, 19:27, 20:14, 21:8)

В іншому матчі львівська "Політехніка-Галичина" завершила бабл в Черкасах впевненою перемогою над "Прикарпаттям-Говерлою" 92:56.

На папері ця гра очікувалась з великим інтересом, оскільки зустрічались сусіди по турнірній таблиці з рівною кількістю перемог – по 5. Відзначимо, що перша зустріч суперників в регулярному чемпіонаті завершилась звитягою команди з Івано-Франківська, яка в середені листопада здолала львів’ян з рахунком 82:73.

На початку матчу краще командно і свіжіше виглядали львівські баскетболісти, тоді як "Прикарпаття-Говерла" за рахунок більше індивідуальних дій намагалась триматись на дистанції. В першій чверті івано-франківська команда завдяки цьому не відпускала суперника більше ніж на 4-6 очок, але в середині другої чверті провал в першу чергу в атаці підопічних Євгена Мурзіна дозволили львів’янам заробити двозначну перевагу.

За чотири хвилини до великої перерви перевага "Політехніки-Галичини" сягнула +18, але в кінцівці чверті "Прикарпаттю-Говерли" вдалось скоротити своє відставання до 11 очок.

В третій чверті ситуація на майданчику не сильно змінилась – "Прикарпаття-Говерла" так і не зуміла нав’язати конкуренцію супернику. В середині третьої чверті "Політехніка-Галичина" вигравала вже +27, а загалом чверть виграла 36:8.

Четверта чверть перетворилась на формальність, команди догравали резервістами і в підсумку все завершилось з рахунком 56:92.

Кращим гравцем матчу став Михайло Горобченко, який заробив 26 очок, віддав рекордні для цього сезону 15 передач, до яких додав 6 підбирань та 3 перехоплення. РЕ 42 стали повторенням цього сезону в Суперлізі Parimatch.

Львівська "Політехніка-Галичина" завдяки перемозі закріпилась на п’ятій сходинці турнірної таблиці, а "Прикарпаття-Говерла" хоч і йде шостою, але бабл в Черкасах завершує в трьома поразками в трьох матчах.

"Прикарпаття-Говерла" – "Політехніка-Галичина" 56:92 (20:23, 14:22, 8:36, 14:11)

Київ-Баскет здобув перемогу в заключному матчі першого баблу, здолавши в Черкасах господарів — Черкаські Мавпи.

Кияни лідирували майже весь матч, дозволивши супернику єдиний раз - наприкінці третьої чверті - отримати лідерство. Але в четвертій десятихвилинці гості змогли повернути собі перевагу і за рахунок вирішального ривка виграти матч — 87:72.

Київ-Баскет мав кращий відсоток реалізації, закинувши 73% двоочкових та 42% триочкових. Саме дальні атаки стали головною зброєю команди Володимира Холопова у четвертій чверті. В команді Артема Сліпенчука результативно зіграв квартет стартерів Руслов - Лейк - Скіра - Максвелл, але столична команда грала командніше та більш широкою ротацію в трьох матчах баблу, зберігши більше сил на заключну частину третього за три дні матчі.

Найкращим у складі переможців став форвард Вадим Заплотинський, який оформив дабл-дабл — 14 очок та 12 підбирань (РЕ 23).

Київ-Баскет виграв всі три матчі черкаського баблу та піднявся на третє місце в таблиці. Мавпи виграли два з трьох матчів та наразі знаходяться на передостанньому восьмому місці.

Черкаські Мавпи — Київ-Баскет 72:87 (15:23, 15:14, 25:25, 17:25)

Черкаські Мавпи: Максвелл 18 + 7 передач + 5 підбирань + 5 перехоплень - 5 втрат, Скіра 17 + 10 підбирань, Лейк 16, Руслов 14 + 4 передачі, Липовцев 0 — старт, Назаренко 3, Пошабля 2, Сорочан 2, Фесун 0, Кузнецов 0, Анікін 0

Київ-Баскет: Кісільчук 18 + 6 передач, Дубоненко 16 + 2 блок-шота, Мусієнко 15 + 6 підбирань, Заплотинський 14 + 12 підбирань, Новіков 8 + 4 підбирання— старт, Юрченко 16, Базилєв, Кошеватський 0, Сергейко, Дюпін

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулося три матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!