На чемпіонаті світу з баскетболу сталася суперсенсація

11,6 т.

Збірна Німеччини вперше у своїй історії обіграла команду США та вийшла до фіналу чемпіонату світу з баскетболу, який у ці дні проходить на Філіппінах, Японії та Індонезії. Бундестім, який вважався явним аутсайдером поєдинку, показав неймовірну гру та заслужено переміг – 113:111.

Команди подарували вболівальникам фантастичний та, найголовніше, результативний баскетбол. Гравцям обох колективів вдавалися не тільки швидкі та результативні проходи, а й грандіозні кидки з-за дугу. За 40 хвилин зустрічі суперники здійснили 55 дальніх спроб, з яких 25 були точними.

У першій половині команди обмінялися перемогами у стартових чвертях, а найцікавіше почалося після великої перерви. Німеччина шокувала суперника у третьому періоді, вигравши його з різницею у 11 очок.

У вирішальній чверті Бундестім зміг збільшити перевагу ще на один пункт, проте американці зуміли переламати хід гри та скоротили відставання до трьох пунктів. Це змусило наставника німців брати тайм-аут, який не дуже не допоміг його підопічним – за 90 секунд до фінальної сирени рахунок на табло був 108:107.

Буквально відразу європейці зробили мініривок 5:0, що й дозволило їм утримати перемогу. Німеччина із восьмої спроби обіграла США і вперше в історії вийшла у фінал ЧС.

У боротьбі за "золото" німці зійдуться із Сербією. Гра відбудеться 10 вересня. Трансляцію можна буде переглянути на каналі XSPORT. Початок – о 15:40 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Південного Судану з баскетболу на турнірі за 17-32 місця чемпіонату світу, обігравши Анголу (101:78) і здобувши перемогу над Філіппінами (87:68), вперше в історії кваліфікувалася на Олімпіаду-2024.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!