Михайлюк обіграв Леня в дуелі команд українців у НБА. Відео

963

У ніч на вівторок, 14 грудня, у регулярному чемпіонаті зустрілися команди представників України в НБА. "Торонто Репторс" Святослава Михайлюка впевнено переграли "Сакраменто Кінгз" Олексія Леня з рахунком 124:101. Баскетболісти української збірної отримали чимало ігрового часу і добре себе проявили, відзначившись у тому числі й данками.

24-річний Михайлюк вийшов у стартовій п'ятірці господарів і провів на майданчику 20 хвилин, зібравши у свою статистику 11 очок, п'ять підбирань та три передачі. Свят реалізував обидва триочкові кидки, два з чотирьох середніх, один із двох штрафних. Також вихованець школи "Черкаських Мавп" отримав три фоли та зробив одну втрату.

Михайлюк у грі за "Торонто".

28-річний Лень вийшов з лави запасних "Королів", відіграв 21 з половиною хвилину, набрав 12 очок і зробив вісім підбирань. Уродженець Луганської області реалізував по чотири двоочкові кидки та штрафні. У пасиві Алекса по три втрати та фоли.

Лень забиває зверху у матчі у Торонто.

Дивіться огляд яскравої зустрічі у Торонто.

Після цієї перемоги "Торонто" піднялося на 10-е місце Східної конференції (13 перемог/14 поразок), а "Сакраменто" залишається на 11-му на Заході (11/17).

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Михайлюк поставив фантастичний блок-шот гіганту з "Нью-Йорка".

Водночас "Прометей" обіграв "Будівельник" у Суперлізі України.