"Мавпи" виграли битву за третє місце Суперліги Favbet

1,1 т.
'Мавпи' виграли битву за третє місце Суперліги Favbet

"Черкаські Мавпи" здобули впевнену перемогу над "Прикарпаттям-Говерлою" 71:53 в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet в рамках баблу в Черкасах.

Господарі дуже потужно розпочали матч з ривка 15:1, в тому числі реалізувавши три штрафних. Щоправда, гості витримали цей удар і ще в першій чверті скоротили відставання до 6 очок. Але останнє слово в чверті залишилось за Мавпами, які завершили десятихвилинку ще одним ривком 7:0 і на першу перерву пішли за рахунку 26:15.

В другій чверті "Мавпи" довели свою перевагу до 20 очок, діючи швидше за суперника, агресивніше, а головне – ефективніше в атаці.

Після великої перерви "Прикарпаття-Говерла" заграла швидше, але ефективність атак при цьому не виросла – "Черкаські Мавпи" контролювали хід гри і не дали супернику жодних шансів перехопити ініціативу.

Важливим параметром, який вплинув на результат матчу стали 11 точних триочкових "Мавп", тоді як "Прикарпаття-Говерла" реалізувала лише 2 дальні спроби. Також звернемо увагу на 22 очки господарів після втрат.

Найрезультативнішим у "Черкаських Мавп" став Андрій Кальніченко з 17 очками, відзначимо також Еріка Бун Джуніора з 15 очками, 4 підбираннями, 5 передачами та 3 перехопленнями, а також Сергія Скіру, який зібрав 14 підбирань.

У "Прикарпаття-Говерли" кращими стали Сергій Лесик з 8 очками та 9 підбираннями, а також Ілля Кабацюра з 13 очками.

"Черкаські Мавпи" реабілітувались за поразку від "Політехніки-Галичини" і повернулись на третю сходинку турнірної таблиці. Команда завершить домашній бабл матчем проти "Рівного", а "Прикарпаття-Говерла" відкриє завтрашній ігровий день о 10:00 матчем проти "Старого Луцька".