"Мавпи" програли "Кривбасу": результати Суперліги Windrose 16 грудня

4 хвилини
1,1 т.
Обезьяни Кривбас

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 16 грудня, відбулися чергові поєдинки групового етапу в Суперлізі Windrose. "Черкаські Мавпи" програли "Кривбасу" (65:71), а "Будівельник" на домашньому паркеті обіграв "Миколаїв" (97:80).

Будівельник до великої перерви проблем не мав, оформивши ривок 12:0 ще на старті гри. Кияни мали перевагу за всіма статистичними показниками і вже після першої половини отримали +25. Миколаїв не зміг втримати суперника, реалізував 32% кидків з гри та припустився 9 втрат. Команда Ігорса Міглінієкса не зустріла спротиву від колективу Олександра Цикалюка у першій частині гри.

Будівельник — Миколаїв

У другій половині Миколаїв зіграв значно краще, як у нападі, так і в захисті. Будівельник, зі свого боку, дозволив суперникові набрати за другу частину матчу 54 очки, але навіть результативна гра корабелів не дозволила їм повернути інтригу в цей матч. Миколаїв наблизився на певному відрізку до киян на дистанцію 13 очок, завдяки серії влучань з-за дуги від Дубоненка та Барніса.

Будівельник, відірвавшись ще на старті гри, довів її до комфортної перемоги — 97:80. Кияни перемогли корабелів вдруге в регулярному чемпіонаті.

Обидві команди свої заключні матчі Суперлізі в 2021 році зіграють 18 грудня: Будівельник вдома протистоятиме Кривбасу, а Миколаїв у Черкасах гратиме проти Мавп.

Богдан Близнюк був лідером Будівельника в цій грі, набравши 24 очки та реалізувавши 9/11 двоочкових та 2/2 триочкових (РЕ 27).

Будівельник — Миколаїв 97:80 (31:16, 20610, 19:27, 27:27)

Будівельник: Близнюк 24, Стоктон 17 + 6 передач + 4 підбирання, Браун 12, Гордон 11 + 9 підбирань + 4 передачі — старт, Рендл 11 + 6 передач, Конєв 7 + 6 підбирань, Кондраков 5, Прокопенко 2, Доне 0

Миколаїв: Хьорст 15 + 5 підбирань + 5 передач — 4 втрати, Вокер 10 + 7 підбирань + 6 передач, Бріджман 14 + 5 підбирань + 3 передачі, Радуніч 8, Кальніченко 0 — старт, Барніс 16, Дубоненко 11, Тіщенко 4 + 4 підбирання, Кожем’якін 2

Черкаські Мавпи – Кривбас

Черкаські Мавпи програли вдома Кривбасу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 65:71.

Боротьба в поєдинку приблизно рівних наразі суперників розгорталася за графіком гойдалок. Господарі до середини стартової 10-хвилинки намагалися піти у відрив, але згодом розгубили атакувальний запал.

Натомість гості додали в другій чверті та організували відрив уже на свою користь. Допомогла суттєва перевага за триочковими: 6/14 проти 2/6. По два дальніх кидки у гостей за першу половину реалізували Юміпіг та Вукович. У першого при цьому була 100-відсоткова реалізація.

У третій чверті маятник гойдалок повернувся на бік господарів. Ті відіграли 4 очки відставання та вийшли на 3 вперед. Однак зміцнити перевагу не вдалося. Гості знову перехопили перевагу. Відтак заключна 10-хвилинка починалася фактично з чистого аркуша.

Ривок гостей наприкінці матчу виявився вирішальним. Попри кілька тайм-аутів господарі так і не змогли врятуватися. Відтак Черкаські Мавпи вже ввосьме поспіль програли вдома. Натомість Кривбас виборов другу поспіль перемогу та другу на виїзді в чемпіонаті.

Черкаські Мавпи наступний поєдинок грають за два дні вдома проти Миколаєва. Кривбас того ж дня гратиме в Києві проти Будівельника.

Черкаські Мавпи – Кривбас – 65:71 (17:15, 14:20, 15:13, 19:23)

Черкаські Мавпи: Дугат 16о + 6пр, Кольченко 13, Максвелл 11, Ткаченко 8о + 5пд, Сергеєв 8 – старт; Первіс 6, Хамільтон 3, Приймак, Попов, Конате.

Кривбас: Коренюк 17о + 6пд, Попович 14о + 13пд + 5пр, Юміпіг 12, Артамонов 10о + 5пр, Бондарчук 4 – старт; Вукович 6, Латкович 4о + 5пр, Мотлі 2, Фролов 2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Будівельник" здолав гостей із "Запоріжжя" 87:81, а "Черкаські Мавпи" вдома поступилися "Прометею" (76:90). В інших матчах "Хімік" не впорався у Кривому Розі з "Кривбасом" (63:66), а "Миколаїв" програв удома "Одесі" у південному дербі (80:82).