"Черкаські Мавпи" перемогли "Кривбас" у Суперлізі Windrose

4 хвилини
4,6 т.
Черкаські Мавпи перемогли Миколаїв

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 16 жовтня, проходять чергові два поєдинки Суперліги Windrose. У першій грі дня "Черкаські Мавпи" переграли в гостях "Кривбас" (90:80). Друга зустріч між "Миколаєвом" і "Будівельником" завершилася з рахунком 76:93.

Господарі трохи краще розпочали матч, вигравши стартову чверть 22:18, Мавпи відповіли у другій десятихвилинці, яку забрали за аналогічного рахунку. Кривбас відмінно працював у трисекундній, суттєво вигравши підбирання. Особливо ефективно попрацював центровий господарів Владислав Коренюк, який ще до великої перерви набрав 14 очок та зібрав 11 підбирань. У гостей в атаці вів гру команди американський тандем Первіс/Максвелл – легіонери набрали по 11 очок кожен. Рівна гра та рівний рахунок після двох чвертей – 40:40.

Третю чверть за мінімальної переваги виграли господарі, які продовжували домінувати на підбиранні. У Мавп краще працювала дальня артилерія — за три десятихвилинки підопічні Максима Міхельсона реалізували 6 з 10 триочкових.

Кривбас – Черкаські Мавпи

Вирішальною стала четверта чверть: команди провели рівні 30 хвилин, після чого відбувся вбивчий ривок Мавп. Команда Максима Міхельсона оформила спурт 23:6 і ще за 3 хвилини до кінця основного часу отримала 16 очок переваги. Гості відмінно атакували з дальньої дистанції та в цілому мали кращі кидкові показники, що разом із сильною грою Максвелла і стало ключем до перемоги.

Нокаутуючий ривок від Мавп у четвертій чверті вирішив долю матчу, який завершився із рахунком 90:80 на користь черкасців. Мавпи перервали 5-матчеву серію поразок, а Кривбас програв другий домашній матч за тиждень.

Кривбас 22 жовтня вдома зіграє проти Харківських Соколів, а Черкаські Мавпи 23 жовтня вдома протистоятимуть Тернополю.

Кривбас Черкаські Мавпи 80:90 (22:18, 18:22, 19:17, 21:33)

Кривбас: Коупленд 16, Полайт 14 + 7 підбирань, Мотлі 11 + 6 підбирань, Попович 10, Артамонов 6 + 5 передач – старт, Коренюк 21 + 15 підбирань, Латкович 2 + 4 передачі, Бондарчук 0, Старцев 0, Фролов 0.

Мавпи: Максвелл 27 + 10 підбирань + 5 перпедач, Конате 11, Первіс 11 + 6 передач — 5 втрат, Попов 6, Ткаченко 4 + 5 підбирань + 3 передачі — старт, Кольченко 13, Хемільтон 10 + 4 передачі, Скіра 6, Балабан 2.

Миколаїв — Будівельник

МБК Миколаїв приймав Будівельник у другому домашньому матчі четвертого ігрового тижня Суперліги Windrose.

Боротьба в цьому матчі була лише в першій чверті, коли корабелам навіть вдалося певну частину часу провести в ролі лідера. Але, швидко повернувши перевагу, Будівельник її більше не віддавав і збільшував відрив протягом ігрової дистанції.

Команда Ігорса Міглінієкса провела дуже потужні другу та третю чверті, за які і було вирішено долю матчу. Кияни мали перевагу, як під кільцем, так і у кидках з дальньої дистанції. В фарбі у гостей продуктивно працював Гордон, а Клавелл закинув вражаючі 7 з 12 триочкових.

Кияни реалізували 70% двоочкових та 41% триочкових атак, що дозволило столичному клубу святкувати переконливу перемогу. Миколаїв скоротив відставання у четвертій чверті, в якій команди догравали гравцями лави запасних, але на більше команда Арніса Вецвагарса в цьому матчі не спромоглася. Будівельник виграв свій другий виїзний поєдинок за тиждень, здолавши Миколаїв з рахунком 93:76.

Для киян ця перемога стала 5 у 7 матчах, Миколаїв за аналогічної кількості зіграних матчів зазнав 5 поразки.

Будівельник 21 жовтня вдома протистоятиме Тернополю, а Миколаїв 22 жовтня вдома прийматиме Дніпро.

Миколаїв — Будівельник 76:93 (22:24, 13:20, 19:33, 22:16)

Миколаїв: Ніксон 17 + 6 підбирань + 5 передач, Кальніченко 8, Барніс 5, Волкер 5 + 5 передач, Тіщенко 0 — старт, Деніел 20 + 6 підбирань, Кожем’якін 8, Рокас 6, Дубоненко 5, Хохоник 2, Онуфрієв 0

Будівельник: Клавелл 29 + 6 підбирань + 5 передач, Браун 14 + 5 підбирань, Гордон 13 + 7 підбирань + 6 передач, Кобець 8, Стоктон 6 + 6 передач — старт, Близнюк 13 + 5 підбирань + 3 передачі — 4 втрати, Апшоу 3, Кондраков 3, Прокопенко 2, Грицак 2, Доне 0, Гутман 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в попередньому ігровому дні БК "Запоріжжя" добув впевнену перемогу над "Тернополем" (77:69). У ще одному матчі п'ятниці "Харківські Соколи" несподівано легко на своєму майданчику переграли южненський "Хімік" – 79:52.