"Кривбас" обіграв "Тернопіль" у Суперлізі Windrose

3,7 т.
Кривбас - Тернопіль

У чемпіонаті України з баскетболу у суботу, 5 лютого, було зіграно єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. "Кривбас" з рахунком 65:58 обіграв БК "Тернопіль".

Стартову чверть господарі провалили і більше ніж 5 хвилин не могли набрати свої перші очки в матчі, а гості в цей же час зробили ривок 13:0. Тернопіль вдало діяв в атаці та захисті, і мав перевагу у 15 очок. У другій чверті ситуація змінилася. Цього разу Тернопіль набрав лише 10 очок за 10 хвилин, а Кривбас зумів скоротити відставання до 8 очок. Ключову роль у цьому відіграв триочковий Стефан Вукович, який потрапив два поспіль, а також Владислав Коренюк, який реалізував майже всі свої кидки.

"Кривбас" - БК "Тернопіль"

Після великої перерви гра Тернополя майже не змінилася і більш ніж за 7 хвилин гості набрали лише 1 очко, а Кривбас суттєво додав. Завдяки цьому господарям вдалося не лише зрівняти рахунок, а й уперше у матчі вийти вперед. Цікавою стала остання чверть. Лідер змінювався після кожної атаки і до вирішальних хвилин жодна з команд не мала явної переваги. Кінець матчу був за Кривбасом. Айзея Юміпіг потрапив триочковий, а Коренюк крім вдалих атак був кращим ще й на підбираннях. Кривбас другий раз у сезоні зумів перемогти Тернопіль.

Наступний матч Кривбас проведе 10 лютого проти Хіміка, а Тернопіль на день пізніше зіграє із Харківськими Соколами.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат:

Кривий Ріг, СК КНУ

Кривбас – Тернопіль 65:58 (10:24, 16:10, 17:10, 20:15)

Кривбас: Коренюк (16+9 підбирань), Юміпіг (13+5 асистів), Бондарчук (3), Артамонов (7+8 асистів), Попович (6+6 підбирань), Фролов (0), Латкович (5), Мотлі (5+4 підбирання), Вукович (10)

Тернопіль: Бояркін (12), Домаркас (5), Сандул (8+9 підбирань), Мюррі (10), Дашич (6+8 підбирань), Фурстингер (2+7 підбирань), Джонс (13+8 підбирань), Луценко (2)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Черкаські Мавпи" здобули другу перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Підопічні Максима Міхельсона на своєму майданчику зробили сенсацію та обіграли южненський "Хімік" – 80:78.